-

slepamanka

Dalsza faza grabieży majątku Polaków - widziane z USA

Podczas gdy strategos nad strategosami, zamiast zająć jasne stanowisko w sprawie odszkodowań dla gangu „Holocaust Industry”, wolał taktownie udać się do szpitala na leczenie kolana. Po podpisaniu przez prezydenta Trumpa ustawy 447, akcja grabieży majątku Polaków wchodzi powoli w zaawansowaną fazę.

Zanim przejdę do opisu kolejnego etapu rozłożonego w czasie rabunku majątku Polski, pozwolę sobie na mały prztyczek wobec patriotów inaczej i pisowskich mord zdradzieckich. Zaraz po podpisaniu przez prezydenta Trumpa ustawy 447 rozpoczęły się utyskiwania na osobę prezydenta USA że nas zdradził i tak wogóle to okazał się podłą świnią.

Patrioci inaczej powinni pretensje kierować przede wszystkim pod adresem eliciarstwa pisowskiego, które nie zrobiło kompletnie niczego, by prezydent Trump nie podpisywał tej katastrofallnej dla Polski ustawy. Mało tego, pisowskie eliciarstwo na czele z prezyddentem Dudą wręcz zachęcało swoją postawą do tego by prezydent Trump nie miał najmniejszego oporu, by podpisać tę ustawę. Pisałam o tym w poprzednich notkach, jak się zachowywała pisowska gównażeria z prezydentem Dudą na czele.

Pisałam również, że następnym bardzo ważnym ruchem z punktu widzenia gangu profesjonalnych wyłudzaczy, będzie wybór właściwego prezydenta, który to będzie zobowiązany wobec gangu wyłudzaczy zrobić wszystko, by pieniądze należne gangowi Polska wypłaciła. Bowiem rachunek jest bardzo prosty. Jeśli zwycięska kampania prezydencka ma kosztować ok. 5 miliardów USD, to dlaczego gang ma nie zainwestować tej kwoty, skoro na niego czeka kwota minimum 65 miliardów USD?

Gang już zainwestował sporo pieniędzy, ostatnio dał komitetowi wyborczemu republikanów kwotę ok. 30 milionów na uchwalenie tej ustawy. Pisałam również, że naiwny prof. Nowak uspokajał mówiąc że Polskę łączą z USA wielomliardowe interesy, by rząd prezydenta Trumpa mógł poprzeć roszczenia gangu, ryzykując ich utratę. To właśnie na przykładzie postawy pisowskiego eliciarstwa, widać wyraźnie, że dla PiS liczą się przede wszystki partyjne zyski, zaś Polską Racje Stanu mają w górnym rejestrze dolnych kończyn.

Właśnie gang przystąpił do kolejnej fazy rabunku majątku Polaków. Wczoraj kandydatka na ambasadora USA w Polsce, Georgette Mosbacher cytując za wpolityce.pl „..skrytykowała ustawę o IPN przypisując jej… wywołanie fali antysemityzmu w Europie Wschodniej...”. „Jak relacjonują media, senator Johny Isakson wyglądał na zaskoczonego odpowiedzią i poprosił o jej sprecyzowanie. „Powiedziałam, że będę współpracować z Polską, by żadne ustawy nie wywoływały uprzedzeń. Nietolerancja w jakiejkolwiek formie jest nie do zaakceptowania”.

Jestem pewna, że jakiekolwiek głosy oficjalnie krytykujące grabież majątku Polaków będą wywoływały uprzedzenia i wybuch dzikiego oraz w pełni nienawisntego antysemityzmu.

Znamy reakcję naszej politycznej gównażerii, której to przedstawiciel consigliere Dudy min. Szczerski powiedział: „Po przyjeździe, pani ambasador z pewnością będzie miała okazję poznać prawdziwe oblicze Polski. Nie przykładałby do tego wagi polityczno-formalnej. (…) Ta część formalna była dla nas niezwykle ważna i przychylna”. Bo został pochwalony za wydatki Polski w ramach NATO, oraz za rojenia w sprawie tzw. Trójmorza. Zwłaszcza że mamy takich niezawodnych strategicznych partnerów jak banderowska Ukraina i Litwa.

Pani ambasador Mosbacher przyjedzie nastawiona przez lobby proizraelskie w Kongresie by robiła wszystko, by Polska wypłaciła odszkodowania dla gangu Holocaust Industry. Ona wcale nie musi się zapoznawać z historią Polski ani z Holocaustem. Jedynym jej zadaniem będzie przypilnowanie by pieniądze gangowi Holocaust Industry zostały wypłacone co do centa.

Pisowskie eliciarstwo też już jest ostro dyscyplinowane poprzez aferę seksualną w roli głównej z posłem Piętą, by nie przeszkadzało w realizacji roszczeń żydowskich, tylko siedziało i nie dawało głosu. Myślę że osoba posła Pięty jest jedną z wielu w PiS, umaczanych w różne afery nie tylko seksualne. Reakcja prezesa PiS degraduje posła Piętę na kandydata do wydłubywania wkrótce kitu z okien, zaś jego partnerce włos z głowy nie spadnie. ABW czy też inne służby państwa teoretycznego pod niby-rządami kolejnego gangu magdalenkowego, być może deliaktnie wezwą ją na jakieś przesłuchanie, ale nie moga jej skrzywdzić.

Więc sygnał dany poprzez aferę seksualną posła Pięty jest bardzo czytelny dla pozostałych eliciarzy patriotycznych inaczej. Teraz jest już przynajmniej wiadomo, dlaczego PiS na czele ze strategosem i jego przydupasami, zachowują się tak haniebnie wobec grabieży majątku narodowego Polaków.

Jakby tylko strategos był krnąbrny lub będzie, zaraz mu się przypomni za jakie pieniądze powstało Porozumienie Centrum. Przypominam że informacja ta ukazała się tylko raz, później zniknęla już na dobre.

Dzisiaj Strategos otrzymał od swych mocodawców kolejny rozkaz, by wyrzucić senatora Waldemara Borkowskiego za sianie ziaren antysemityzmu na pisowskich czarnoziemach, co jest zbrodnią głęboko niebu obrzydłą. Senator Waldemar Bonkowski, który został oskarżony o tę największą dzisiaj zbrodnię, nie będzie miał żadnej szansy złożyć szczerej samokrytyki. Chyba prezydent Duda z wielką ochotą mu te brudne antysemickie łapy koszerną siekierą odrąbie.

Oba przypadki posła Pięty i senatora Bonkowskiego, pokazują że kontrolujący PiS i strategosa nie życzą sobie żadnego karygodnego zachowania ze strony patriotów inaczej.

Wczoraj również świat na 5 godzin wstrzymał oddech, bo strategos namawiał się z premierem Morawieckim. Nie ogłoszono żadnego komunikatu, więc cały świat pozostaje w niepewności.

 tagi: holocaust industry  pis pięta bonkowski  

slepamanka
8 czerwca 2018 03:42
3     1000    4 zaloguj sie by polubić
komentarze:
saturn-9 @slepamanka
8 czerwca 2018 14:53

Pani tekst nie powstał z ssania kciuka. Wierny czytelnik o link czy linków kilka do tego co pani G. Mosbacher  [nazwisko to niemieckie czy nie ?] ... 

65 jest boskiego chowu. Co się stało z tymi 300?

Widziane z USA to pewnie wszystko jasne. Ale w Old Europe and New Europe namiarów brak ...

 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @saturn-9 8 czerwca 2018 14:53
9 czerwca 2018 14:21

Podobnie jak informacja o nimieckich pieniądzach dla PC, tak również i informacja o 300 miliardach USD zniknęła z sieci błyskawicznie. Czytając prasę dla  Żydów z USA nasila się propaganda o polskich obozach śmierci. 

Nie wiem czy Panu będzie do śmiechu, jak lwia część pańskich dochodów w postaci różnych podatków pośrednich będzie wędrowała do kieszeni organizacji żydowskich.

Pozdrawiam.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 8 czerwca 2018 15:43
9 czerwca 2018 14:29

W epoce baroku nie było czegoś takiego jak ochrona praw autorskicch w muzyce, toteż plagiaty stosowano nagminnie. Temat z Tamerlana Haendla został "zapożyczony przez Gaspariniego. A Haendel ponoć zapożyczył ten temat od opery niestety zaginionej A. Scarlattiego "Il Bajazzet".

Zresztą od Scarlattiego, twórcy neapolitańskiej szkoły operowej tematy do oper i nie tylko zapożyczali prawie wszyscy włącznie z J.S. Bachem.

Quirino gaasparini to kompozytor dopiero odkrywany, właśnie przez Robertę Invernizzi. Polecam wspaniałą płytę z ariami z oper Vivialdiego w jej mistrzowskim wykonaniu. 

 

Pozdrawiam serdecznie

  

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować