-

slepamanka

Komentarze użytkownika

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Przepraszam za wtrącenie się do Pana dyskusji z Panią Pink Panther, ale chciałabym Pana uzupełnić. Sytuacja w której prezydent izraela oskarża naródf Polski w obecności jego prezydenta na polskiej ziemii o udział w masowym mordowaniu Żydów bez żadenj reakcji naszego najwyższego zwierzchnika, oznacza tylko jedno: możesz na Polaków pluć wyzywać ich od ludobójców, jak jako prezydent zapewniam cię: masz zawsze rację, co byś najgorszego powiedział o Polakach.   

To jest gorsze traktowanie niż prostytutki.

slepamanka
3 lipca 2018 04:43

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Gratuluję czujności rewolucyjnej. Jednak masz Pan OKO. 

slepamanka
3 lipca 2018 04:31

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

W żadnym wypadku oni nie są po tamtej stronie. Oni chcieliby być z nimi, ale są traktowani tak jak to opisałam. Jeśli Panią razi tytuł notki, to bardzo przepraszam za język dosadny na granicy wulgarności. 

Oni nawet nie są traktowani jak niewolnicy, gdyż o niewolników w jakimś stopniu się dba, by ich maksymalnie eksploatować. Oni potraktowali nasze eliciarstwo jak szmaty, które można w każdej chwili wyrzucić. Kandydatów na takie traktowanie jest sporo, więc mogą przebierać jak im pasuje. 

Realizując ich plany, tak jak to Pani opisuje, robia wszystko by właśnie być z tamtymi, gdyż tylko tamci zapewniają im poprzez haki pasożytowanie na Polakach, bo wiedzą doskonale że do niczego się nie nadają.

Zgadzam się w pełni z Panią, że oni nas nie ...

slepamanka
3 lipca 2018 04:29

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Drogi Panie Piotrze

Na studiach miałam wykłady z profesorem, fanatycznym kibicem Wisły Kraków. Gdy tylko jego ukochana Wisła przegrała, wykłąd zaczynał się od bluzgów na sędziego, a kończył na trenerze Wisły. Pamiętam jakiego on  kwiecistego słownictwa używał, więc tytuł mojej notki uważam za delikatny. 

To nie jest żadne epatowanie tytułem, tylko moim zdaniem dosadna nazwa tego co robi pisowskie eliciarstwo.

slepamanka
3 lipca 2018 03:53

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Dziękuję za słowa poparcia. Wiem doskonale że tytuł notki jest w samo sedno. Dlatego tak bardzo zabolało.

pozdrawiam

slepamanka
3 lipca 2018 03:45

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Szanowny Panie Gospodarzu

Używam języka stosownego do sytuacji w jakiej cały Naród Polski postawiło pisowskie eliciarstwo. Jeśli czuje się Pan obrażony, to bardzo przepraszam za mój bardzo dosadny język na granicy wulgarności. Moim zamiarem nie było nikogo obrażać, tylko opisać rzeczywistość, która moim zdaniem tak wygląda.  Jakby Pan posłuchał co mówią Polonusi, toby Pan uznał mój język za bardzo delikatny.

Chciałam też Panu bardzo podziękować za możliwość publikacji moich notek, z których treścia nie wszyscy sie zgadzają, ale przecież na tym ma polegać blogowisko. Na innych portalach wyzywano mnie od najgorszych, ale nigdy nie uciekałam się do banowania czy też usuwania uwag, często dla mnie osobiście bardzo nieprzyjemnyc ...

slepamanka
3 lipca 2018 03:34

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Teraźniejsze pisowskie eliciarstwo to nie żadni nieszczęśliwi ludzie, tylko cyniczni ludzie, Najlepszym przykładem są bracia Kaczyńscy mający usta pełne patriotycznych frazesów, którzy realizowali niepolskie interesy. Gdyby ich nie było, bezpieka z Kiszczakiem na czele wymyśliłaby kogoś w ich miejsce. Rzucili ludziom 500+, jako ochłap, by następnie dogadać się z Holocaust Industry co do spłaty nienależnych odszkodowań. 

slepamanka
3 lipca 2018 03:21

@PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA (2 lipca 2018 14:05)

Używam odpwiedniego języka do postawy naszego eliciarstwa, tym razem w opakowaniu patriotycznym, które jak najbardziej zasługuje na taki dosadny język. Chcą by naród polski zaakceptował taką ich postawę, czyli też skapitulował przed Holocaust Industry, bo przede wszystkim o kasę chodzi, a nie o żadną prawdę historyczną.  

Może Pan powiedzieć wreszcie, skoro tak Pan zawzięcie broni PiS, coż takiego Jarosław i Lech Kaczyński robili w latach 80 tych ubiegłego wieku w opozycji. Muszę Panu powiedzieć że osobiście znałam Kuronia, Geremka, Kelusa, czy wiele innych osób ze świecznika opozycji lat komunistycznych, ale nigdy nie natknęłąm się na Kaczyńskich. To samo mówią ludzie z Gdańska. Jak Pan nie wierzy, proszę zapytać Pana Andrzeja Gwiazdę.

slepamanka
3 lipca 2018 03:13

@Zagadka Hitlera. Cz. 1. Z nie tak dawnej historii (23 czerwca 2018 18:32)

Bez Goebbelsa wojna trwałaby znacznie krócej. W sposób jaki zachęcał Niemców do wyrzeczeń na rzecz wojny, wprawiał w zdumienie wszystkich. Powtarzam pytanie: czy w planie bankierów była wkalkulowana zagłada europejskich Żydów? bowiem Słowianie mieli być traktowani jak niewolnicy, znającymi tylko znaki drogowe, o tym byli przekonani wszyscy Niemcy, właśnie przez Goebbelsa. Najbardziej przegranym w tej rozgrywce bankierów amerykańskich i angielskich pozostał Churchil, grabarz imperium. Chyba dlatego wojna trwała tak długo, by Europa się wykrwawiła i zdewastowała, by później wspaniałomyślnie wszedł plan Marschalla.  A z planu Marschalla najbardziej skorzystały Niemcy. którte musiały być odbudowane, zwłąszcza przemysł ciężki ...

slepamanka
27 czerwca 2018 03:32

@Zagadka Hitlera. Cz. 1. Z nie tak dawnej historii (23 czerwca 2018 18:32)

Himmlerowi podlegała cała policja i obozy koncentracyjne. SS którego był szefem prowadziło swój wywiad zagraniczny, więc był człowiekiem który wiedział zbyt dużo by mógł popełnic samobójstwo. Pytanie tylko kto go ocalił: Rosjanie czy Amerykanie? A może poszedł do Brytyjczyków jako ich ostatni atut?  Sprawa jego samobójstwa jest bardzo zagadkowa, w takim samym stopniu jak wypadek gen. Pattona.

 

slepamanka
27 czerwca 2018 03:16

@Zagadka Hitlera. Cz. 1. Z nie tak dawnej historii (23 czerwca 2018 18:32)

Ostatni gest dobrej woli Hitlera Anglicy zlekceważyli pod Dunkierką, kiedy to wojska niemieckie mogły strzelać jak do kaczek w 300 tysięczny Korpus Ekspedycyjny który został wysłany na pomoc Francji. To właśnie wtedy Churchill przypieczętował upadek brytyjskiego imperium.  Jeśli są na to dowody źródłowe, że Amerykanie finansowali przez cały czas wojny Hitlera, to byłby to dowód na to, że wojna została zaplanowana co do szczegółów przez bankierów z Wall Street w celu walki wyłącznie z funtem jako walutą światową. Anglicy podczas obu wojen światowych musieli płacić Amerykanom złotem za pomoc i uzbrojenie. 

Hitlet był bardzo popularnmy wśród angielskich robotników. Podczas bombardować Londynu lotnicy niemieccy tak w ...

slepamanka
27 czerwca 2018 03:06

@Zagadka Hitlera. Cz. 1. Z nie tak dawnej historii (23 czerwca 2018 18:32)

Przede wszyskim nie byłoby Hitlera bez pieniędzy na jego nazistowską partię. To jednak moim zdaniem dr. Goebbels wyniósł Hitlera do władzy, dzięki swojej wojnie propagandowej i umiejętnosci kojarzenia Żydów z komunistami, co na Niemców podziałało bardzo skutecznie. Powtarzam, bez machiny propagandowej Goebbelsa nie byłoby Niemiec hitlerowskich. Jest mnóstwo źródeł z tego okresu potwierdzających to co piszę. 

Wydaje mi się że Goebbels nie był w planie biznesowym wojny o dominację dolara w wojnie z funtem. Goebbels namawiał Hitlera by robił co mógł, by się dogadał z Anglikami w sprawie podziału świata. Jak Amerykanie przekonali Anglików by zniszczyć ewentualne porozumienie z Hiterem? Wyniesć Churchila do władzy!!!.

A jak si ...

slepamanka
26 czerwca 2018 15:02

@Zagadka Hitlera. Cz. 1. Z nie tak dawnej historii (23 czerwca 2018 18:32)

Nie ma żadnej zagadki Hitlera. Jak Pan spojrzy na najważniejszewydarzenie XX wieku, czyli powstanie FED, a zwłaszcza cele jakie prtzyświecały temu konsorcjum banków, wtedy historia XX wieku i obecnego wydaje się prosta jak drut, pod warunkiem że umie się kojarzyć fakty, a te wszystkie najważniejsze są znane.

Po drugie bez dr. Goebbelsa nie byłoby Hitlera i III Rzeszy, polecam książkę Davida Irvinga "Wojna Goebbelsa" . To on był faktycznym twórcą III Rzeszy. Bez niego nie byłoby też II wojny trwającej tak długo. Pieniądze dawane na wojnę przez bankierów to nie wszystko.

slepamanka
25 czerwca 2018 14:16

@Wojna o Iran w Syrii jako zwycięstwo Iranu - widziane z USA (21 czerwca 2018 16:38)

Sytuacja odkąd Trump został prezydentem, zaczyna się zmieniać dynamicznie i w swoim czasie Korea Płn. ze swoimi złożami wejdzie do gry. Na razie musimy poczekać, czy Ameryka zdecyduje się zaatakować Iran, sprawy sankcji wobec Chin są w tej chwili druigorzędne, które w chwili ataku na Iran, okażą się nieistotne. Ważne są koszty operacji zbrojnej wobec Iranu. Ale najważniejsze jest to, co powiedział Stoltenberg. Powiedział to po uzgodnieniu z Amerykanami. Jeśli by było to prawdą, to Ameryka skapitulowała wobec Iranu. Pozostają przecież naciski lobby naftowego, które są coraz mocniejsze na administrację amerykańską by dogadać się z Iranem. Zgodnie z Amerykańską Imperialną Racją Stanu oddanie złóż irańskich pod kontrolę Chin oznaczać może pożegnanie się  ...

slepamanka
22 czerwca 2018 03:07

@Prymas i jego wrogowie. Z nie tak dawnej historii... (20 czerwca 2018 14:18)

Szanowny Panie.

Publikacji świadczących o Wojtyle jako współpracowniku SB, były produkowane i będą produkowane w zależności od potrzenb ludzi trzymających w danym okresie władzę w Polsce. Wszystko zależy od potrzeb danego etapu. Mnie to nie dziwi. Żyjemy w czasach ogromnej nawalanki propagandowej. Dalej twierdzę że Pan Kisielewski aż taki głupi nie był, by porywać się z motyką na księżyc. Jak wynika z wypwoiedzi Kisielewskiego, a byłam na jego paru spotkaniach w roku 1981, gdzie właśnie twierdził, że Piasecki był człowiekiem KGB, nadzorowanym bezpośrednio przez centralę w Moskwie. Więc ja bym na pańskim miejscu przyjrzała bym się postaci Pana Jacka Frankowskiego. 

Co do mordestwa syna Piaseckiego, to sprawa nie jest do końca wyjaśniona. Wiem że Gomułka zlecił przeprow ...

slepamanka
21 czerwca 2018 12:43

@Prymas i jego wrogowie. Z nie tak dawnej historii... (20 czerwca 2018 14:18)

Stefan Kisielewski miał całkowitą rację, kiedy twierdził że Wojtyłę na krakowskiego biskupa wybrał Zenon Kliszko za wiedzą Władysława Gomułki opraz akceptacji moskiewskich towarzyszy. Wojtyła aby zostać wybrany i zatwierdzony przez komunistów, musiał udawać człowieka uległego, więc myśleli że wybrali sobie mięczaka, którym będzie można łatwiej sterować. 

Nie wiem skąd Pan czerpie tak sensacyjne informacje o Stefanie Kisielewskim, ale próbować wyrzucić z interesu samego Piaseckiego, pewnego człowieka Sierowa, oraz późniejszej KGB, to naprawdę trzeba było w czasach Breżniewa mieć poparcie w samym Biurze Politycznym KC KPZR. A Stefan Kisielewski był tego świadom, bo w przeciwnym wypadku byłoby to porywanie się z motyką na księżyc. Bolesław Piasecki był ...

slepamanka
21 czerwca 2018 03:11

@Musica Sacra Barocca -Johann David Heinichen-Missa nr.12 (17 czerwca 2018 03:46)

Heinichen w sumie skomponował około 15 18 mszy, słyszałąm fragmenty na Youtube  mszy nr. 14 credo, cos fantastycznego, niestety już tego nie ma. z tego co wiem Heinichen miał dużo zamówień na muzykę sakralną, niestety wypadł z rynku muzycznego na wskutek lenistwa, co barzdo rozsierdziło Bacha, że tak uzdolniony kompozytor marnuje swój talent.

pozdrawiam.

 

slepamanka
18 czerwca 2018 15:28

@Musica Sacra Barocca -Johann David Heinichen-Missa nr.12 (17 czerwca 2018 03:46)

Większość muzyki sakralnej Heinichena nagrał właśnie Rademann. Heinichena pierwszy raz zauważyłam na płycie komunistycznej eterny z NRD był to wybór arii barokowych w wykonaniu znakomitej holenderki Elly Ameling. I tak się zaczęła moja przygoda z Heinichenem. Dopiero zaczęto go nagrywać na początku wieku.

Pozdrawiam serdecznie.

slepamanka
17 czerwca 2018 23:17

@Mężowie pani Mosbacher, Faberge i Armand Hammer czyli sukces a la USA. (9 czerwca 2018 21:49)

Nie sądzę by tzw. elity polityczne wyczarowane w Magdalence przez gen. Kiszczaka miały udział we fruktach. O ile Rosjanie po rozbiorze płacili za usługi swoim polaczkom jak to Pani szczegółowo wykazała, tak dawne WSI  stojące za magdalenką pozwala się nasładzać naszym przywódcom tylko i wyłącznie władzą sterując nimi przy pomocy kwitów i kompromatów, wskazując komu mają zrobić przysłowiową laskę. 

Ptrzechodząc do polityki światowej po sukcesie Trumpa w Singapurze wiem od swoich informatorów że będzie teraz szukał porozumienia z Iranem bowiem nikogo nie stać na wojnę i okupacj kosztującą według wspępnych kosztów około pół biliona USD. Nikt nie zaryzykuje takich pieniędzy w tak niepewny interes. Dlatego też w Iranie ...

slepamanka
13 czerwca 2018 15:21

@Mężowie pani Mosbacher, Faberge i Armand Hammer czyli sukces a la USA. (9 czerwca 2018 21:49)

Pani Mosbacher nie interesuje naród polski, a już tym bardziej walka z nim. W jej polu zainteresowania jeest tylko i wyłącznie kasa. A o niej będzie rozmawiać tylko i wyłącznie z naszymi przedstawicielami przez nas "wybranymi". A ich z kolei wybrano poprzez kwity i różnego rodzaju kompromaty.  

Więc Pani Mosbacher nie będzie tłumaczyła naszemu narodowi, dlaczego musimy zapłacić gangowi Holocaust Industry minimum 65 miliardów USD, tylko będzie ostro moestowała naszych przywódców.

A ci zrobią wszystko, by mieć w dalszym ciągu przyjemność robić laske za darmo każdemu kto ma tylko życzenie, oczywiscie po okazaniu jakimi kompromatami się dysponuje. 

slepamanka
12 czerwca 2018 13:15

 Poprzednia  Strona 2 na 10.    Następna