-

slepamanka

Pisowskie mordy zdradzieckie-widziane z USA

A więc stała się rzecz najgorsza z możliwych, co było zresztą do przewidzenia, zwłaszcza wtedy jak speaker Izby Reprezentantów, republikanin Paul Ryan, zdecydował o uproszczonej procedurze głosowania nad ustawą, zaleconą przez żydowski gang profesjonalnych wyłudzaczy zwanym Holocaust Industry.

Uchwalono ją w try miga, nie było nad nią żadnej dyskusji co do jej zasadności, przy zaskakująco całkowitej bierności naszego patriotycznego inaczej pisowskiego eliciarstwa na czele ze strategosem nad strategosami, jakiego to świat do tej pory nie widział.Oczywiście pisowski gang patriotów inaczej zachowywał się tak, jakby ta sprawa nie dotyczyła Polski i wogóle po co ta Polonia podnosi wielkie larum.

Pisałam wielokrotnie, że naprzeciwko Polsce stanął gang zawodowych wyłudzaczy, który ma gdzieś jakieś strategiczne interesy Amerykańskie w Polsce. Zresztą interesy naszego drugiego strategicznego sojusznika , obok banderowskiej Ukrainy, są bardzo zmienne, czego doświadczyliśmy po zakończeniu drugiej wojny światowej i obaj nasi strategiczni sojusznicy traktują nasz kraj jako państwo teoretyczne, o czym świadczą fakty, a nie buńczuczne deklaracje wypowiadane przez naszych strategicznych partnerów.

Według profesora Andrzeja Nowaka, obecna Polska magdalenkowa jest na tyle ważnym partnerem, że Stany Zjednoczone   nie zaryzykują popieranie żydowskich żądań wziętych z sufitu, że wogóle to my jesteśmy najważniejszym dla nich patnerem w Europie Wschodniej. Profesor Nowak jest na pewno najwybitniejszym obecnie historykiem, ale nieco odklejonym od brutalnej rzeczywistości.

Reakcja pisowskiego eliciarstwa stawia je w jednym szeregu z PO, jeśli idzie o obóz zdrady narodowej. Mówmy sobe o tym otwarcie bez owijania w bawełnę. Zajmowanie się przez najwyższe  obecne władze Polski magdalenkowej sprawą chłopca z Wielkiej Brytanii, potwierdza tylko diagnozę, że Polska nadal jest państwem teoretycznym. Jakże inaczej można rozumieć słowa Johny’ego Danielsa, że choćby 40 milionów Polaków podpisało petycję o ekshumacji w Jedwabnem to i tak żadnej ekshumacji nie będzie.

Kiedy PiS doszedł do władzy, eliciarstwo pisowskie twierdziło że nadszedł czas na współpracę z Polonią Amerykańską. Kiedy więc doszło do sytuacji, że trzeba za wszelką cenę działać wspólnie, by budować polskie lobby w Ameryce, PiS  nie wykazał żadnego zainteresowania sprawą, która może uczynić Polaków obywatelami drugiej lub dalszej kategorii w ich własnym kraju. Świadczyła o tym reakcja konsulatów polskich w USA.

Do sytuacji alarmowej doszło w chwili, gdy prezydent Izraela nazwał państwo polskie współwinne holocaustowi, w obecności prezydenta Dudy, przy całkowitym jego milczeniu w czasie jego wizyty w Polsce jak i później. Prezydent Izraela nie mówił tego do Polaków, tylko mówił to na użytek Holocaut Industry. Skoro nie ma protestu ze strony prezydenta Polski, to widocznie tak było. Była to ważna informacja dla kongresmenów w USA, którzy właśnie potrzebowali takiego argumentu w uchwaleniu tej ustawy.

A co zrobił nasz gówniany prezydent?. Na plotkę która się pojawiła, że nikt z polskich władz nie będzie przyjęty przez dygnitarzy z prezydenckiej administracji USA, w try miga wyjeżdża inny drugi gówniarz, jego consigliere do spraw polityki zagranicznej Krzysztof Szczerski. Po wizycie w Waszygtonie obwieszcza triumfalnie, że byc może banda pisowskich gówniarzy będzie przyjęta przez adminstrację prezydencką. Odtrąbiono to jako ogromny sukces dyplomatyczny.

Zamaist powiedzieć Amerykanom spokojnie, że sprawa odszkodowań została już dawno uregulowana przez PRL, na mocy umowy z roku 1960, która to mówiła wyraźnie, że Polska wpłaca 40 milionów USD tytułem odszkodowania za mienie pozostawione przez obywateli Amerykańskich przed drugą wojną w tym żydowskiego pochodzenia, to strategos powiedział że Polska nie będzie płaciła podatku od niemieckich zbrodni. Tylko czemu milczał po haniebnym  przemówieniu prezydenta Izraela i jeszcze bardziej haniebnym zachowaniu się polskiego rządu i prezydenta?

Trzeba się było zapytać, kto te pieniądze rozdzielał i jakich zasadach. Gdyby polskie władze dzisiaj zapytały się o tę sprawę i wywlokły ją pubicznie, na pewno członkowie Kongresu by się zastanowili, czy zagłosować za fatalną dla Polski ustawą. 

Stracono niepowtarzalną szansę na budowę silnego lobby polskiego w Waszyngtonie. Stało się tak dlatego, że pisowskie eliciarstwo jest tylko i wyłacznie mocne w gębie i to tylko w niektórych dozwolonych im przypadkach.  Mieli przez magdalenkowych decydentów wyraźnie zakazane jakiejkowiek współpracy z Polonią w tej sprawie. Odmową współpracy przez konsulaty z Polonią można tylko w taki sposób tlumaczyć.

A jak będzie teraz przebiegać realizacja żądań Holocaust Industry w Polsce? Kto będzie decydował o tym która nieruchomość bądż działka, należała do spadkobiercy Żyda, obywatela Polski, który zginął  prawie  na 100% zamordowany przez N iemców w obozach koncentracyjnych na terenie Polski?

Proszę sobie nie myśleć,  że polskie władze administracyjne będą miały w tej sprawie cośkolwiek do powiedzenia. Jeśli przedstawiciel Holocaust Industry powie że to była żydowska własność  i przy jakiejkolwiek próbie sprzeciwu ze strony Polski podniesie wrzask na cały świat, że Polacy znowu chcą urządzić Żydom jeszcze gorszy holocaust, niż zrobili to wspólnie z beznarodowymi nazistami, to komu uwierzą?

Jeśli teraz ktokolwiek z polskich włądz wyodrębni jakikolwiek majątek żydowski bezspadkowy, to w tym momencie Polska jest sprzedana za friko, mówiąc językiem Antka Macierewicza. Wtedy każdy Żyd będący w Posce upatzry sobie jakąkolwiek nieruchomość i będzie twierdził że ta w przeszłosci nieruchomość czy działka należała do jakiegoś Żyda, obywatela Polski międzywojennej, to mając poparcie władz Kongresu i aktualnej administracji prezydenckiej, to niestety Polak który sobie wybudował na tej działce dom, będzie z niej pokazowo wyrzucony, żeby cały świat widział, jak się spełnia sprawiedliowść  dziejowa.

Czy wtedy też niejaki gówniarz Jacek Czaputowicz wraz z Jarosławem Gowinem będą mówili Polakom, że nic się nie stało i uchwała Kongresu nas nie dotyczy?

 Podczas gdy lobby żydowskie w Ameryce wraz z Holcaust Industry i rządem Izraela , przygotowali się do batalii o 300 miliardów USD w sposób profesjonalny i postępowali metodycznie, ze strony eliciarstwa i gówniarstwa pmagdalenkowego, którego postawę  wobec roszczeń żydowskich znakomicie personifikuje obecny prezydent państwa teoretycznego, widać kompletną amatorszczyznę, a nawet zachętę do stawiania coraz bardziej absurdalnych żądań finansowych ze strony gangsterów nazwanych Holocaust Industry.

Czy gówniarz Krzysztof Szczerski myślał że cokolwiek ugra  dialogiem z gangsterami? Jak można było byc aż tak naiwnym-przecież nie kto inny jak właśnie on nawoływał do dialogu z Żydami.  Przecież tutaj chodzi o przszłość Polski następnych pokoleń.

A kto nas zapewni że następny prezydent USA nie będzie żydowskeigo pochodzenia, irracjonanie nienawidzącego Polaków, nie postawi sobie za najważniejszy  cel  spełnienie żądań Holocaust Industry, dowolną kwotą którą weźmie z  sufitu? Przecież wojska amerykańskie są w Polsce i będą sluchać tylko prezydenta USA, który siłowo może zmusić każdy polski rząd do spełnienia żydowskich roszczeń. Skoro gdy idzie o parę dolarów, dochodzi do morderstw, to co dopiero przy kilkuset miliardach USD.

Podsumowując, pisowskie eliciarstwo nie zrobiło kompletnie nic, by rzeciwstawić się temu największemu zagrożeniu. Mało tego sprawiało wrażenie jakby współpracowało przy wyzuciu Polaków z ich własnego majątku. Widać to było szczególnie na przykładzie konsulatów w USA.

Jedynie co by mogło wzbudzić zainteresowanie świata bezprawnością jak również bezzasadnością uchwały przyjętej przez Kongres USA, byłoby wyrzucenie wojsk USA z Polski, bo tylko wtedy świat by się tym zainteresował. Ale takie decyzje to tylko marzenie przy obecnym eliciarstwie sprawującym włądzę, które tylko potrafi robić laskę za darmochę każdemu, kto tylko ma życzenie i dysponuje odpowiednimi kwitami.

Właśnie w takich przełomowych momentach widać bardzo wyraźnie, jak bardzo jest potrzebna totalna lustracja, której to sobie nie życzył przede wszystkim nasz najważniejszy sojusznik.

 tagi: pis  zdrada narodowa 

slepamanka
27 kwietnia 2018 16:06
46     2935    10 zaloguj sie by polubić
komentarze:
adamo21 @slepamanka
27 kwietnia 2018 17:21

Co racja to racja, ale emocjom trzeba dać wytchnąć.

zaloguj się by móc komentować

Caine @slepamanka
27 kwietnia 2018 19:48

Obydwie Koree podpisały właśnie rozejm. oznacza to, że spojrzenie wuja Sama przesunie się teraz na Moskwę. 

A my? Będziemy robić swoje, z daleka od mocarstwowej płytki.

zaloguj się by móc komentować

JK @slepamanka
27 kwietnia 2018 19:55

" A kto nas zapewni że następny prezydent USA nie będzie żydowskeigo pochodzenia, irracjonanie nienawidzącego Polaków ..."

A kto nas zapewni, że następny prezydent nie będzie się nazywał Jan Kowalski i będzie z ONR albo NSZ?

No ma pani z rodzaju a co będzie jutro? Odpowiadam: jutro będzie futro.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @adamo21 27 kwietnia 2018 17:21
27 kwietnia 2018 20:21

Tu nie chodzi o żadne emocje, tylko o konkretną kasę, która uczyni nasze dzieci i wnuki obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju, prawdopodobnie wyzutymi z własności po wejściu podatku katastralnego, który jest już przygotowany.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Caine 27 kwietnia 2018 19:48
27 kwietnia 2018 20:25

Wuj Sam jak Pan twierdzi, ma ciągle swoje oczy zwrócone na Moskwę, a my będziemy poprzez nasze eliciarstwo robić laskę za darmochę każdemu kogo wskaże nam wuj Sam. Oczywiście z daleka od mocarstwowej płytki, bo tylko jakiś nic nie kumaty w polityce dopuściłby do jakiegokolwiek głosu przedstawicieli państwa teoretycznego.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @JK 27 kwietnia 2018 19:55
27 kwietnia 2018 20:29

Sądząc po wpływach i znakomitej i wzorcowej współpracy lobby proizraelskiego z rządem Izraela , prawdopodobieństwo że prezydentem USA będzie przysłowiowy Jan Kowalski niż człowiek reprezentujący interesy Holocaust Industry, jest prawie zerowe. 

Widzę że ludzie w Polsce nie zdająs obie sprawy z możliwości wpływania lobby proizraelskiego na politykę USA.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @slepamanka
27 kwietnia 2018 20:52

PiS nie musi podejmować żadnych prac, ponieważ rząd Tuska przygotował już taką ustawę. Zresztą danie władzy nad podatkami Żydowi Modzelewskiemu, który to przygotowywał podatek VAT dla Unii Wolności, wskazuje że czekają tylko na odpowiedni moment, by go wprowadzić.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @slepamanka
27 kwietnia 2018 20:52

PiS nie musi podejmować żadnych prac, ponieważ rząd Tuska przygotował już taką ustawę. Zresztą danie władzy nad podatkami Żydowi Modzelewskiemu, który to przygotowywał podatek VAT dla Unii Wolności, wskazuje że czekają tylko na odpowiedni moment, by go wprowadzić.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @telok 27 kwietnia 2018 20:59
27 kwietnia 2018 21:15

Jeśli Pan wierzy odpowiedzi oficjalne państwa teoretycznego, pańska sprawa.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 27 kwietnia 2018 21:09
27 kwietnia 2018 21:18

To jest aria z opery "Lucio Papiro dittatore" nieznanego w Polsce kompozytora ze skoły neapolitańskiej Gennaro Manny w wykonaniu fenomenomalnego argentyńczyka Franco Fagioli.

Pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @telok 27 kwietnia 2018 20:59
27 kwietnia 2018 21:22

@telok @slepamanka

zrobiłem skrin - zobaczymy PO wyborach parlamentarnych (a to już za 1,5 roku) , kto miał rację

zaloguj się by móc komentować

adamo21 @slepamanka 27 kwietnia 2018 20:21
27 kwietnia 2018 21:24

Pański text jest nademocjonalny, i mój krótki komentarz do tego się odnosił. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @slepamanka
27 kwietnia 2018 21:59

@telok
Ja moim komentarzem w najmniejszym stopniu nie deprecjonuję ruchu pt " ustawa o dostępie do informacji publicznej".
Ja po prostu w ciągu ostatnich 2 lat w tempie ekstremalnie przyspieszonym pokonałem drogę pomiędzy sceptycyzmem w stosunku do polityków - a opinią, że to jedna, zdemoralizowana do cna i pazerna sitwa.

Stąd też i skrin - dla celów archiwalnych przy niedalekiej weryfikacji :-)

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @slepamanka
27 kwietnia 2018 22:30

Podczas gdy lobby żydowskie w Ameryce wraz z Holcaust Industry i rządem Izraela , przygotowali się do batalii o 300 miliardów USD w sposób profesjonalny i postępowali metodycznie, ze strony  ...

No co fakt to fakt. Trzysta + wiele zer powróciło. Powielone po raz trzeci. Jeszcze tylko kilka razy a będzie na AMEN dziewięć razy i zaklepane te trzysta. 

Żadnej pieredyszki albo podbicie stawki o trzynaście nie przewidziano? 

Takie 313 plus tych zer wiele to dopiero powala. Na kolana, Amalek, na kolana...

Polonia zza wielkiej wody leje wodę na przemyślany młyn propagandowy ...? 

Ponawiam pytanie, czy Polonia a pars pro toto autorka wie KTO i KIEDY o tej szacownej a zarazem świętej po raz pierwszy bąknął ?

Czy nadal mgła czyli magla opary .... 

Skoro tutaj żadnych linków to ja wrzucę cytat z linkiem do tej przemowy prezydenta państwa położonego w Palestynie na które prezydent Andrzej Duda nie odpowiedział.

Autorka pisze: ...  gdy prezydent Izraela nazwał państwo polskie współwinne holocaustowi, w obecności prezydenta Dudy, przy całkowitym jego milczeniu w czasie jego wizyty w Polsce jak i później. ...
 

... We are a nation that remembers, our memory is patient. Everything done to us by Amalek is engraved in our memory, the memory of an ancient nation. Also engraved in our memory are those who helped Amalek. Those who stood to the side ... There is the Holocaust, there are those who want to deny the Holocaust and those that want to forget the Holocaust. The difference between them – is the truth. And we, who remember, we who stand here, we know, the truth will grow out of the earth.

The President turned to President Duda of Poland who had accompanied him on the March, and said, “Your Excellency, President of Poland, The Polish nation barely survived the Second World War. In September 1939, Poland had become the greatest field of death, murder and destruction in Europe. It was an area under Nazi occupation, and the Poles were an oppressed people, living in fear. There was also a Polish underground resistance and a Polish Government in exile. The people of Poland produced thousands of “Righteous among the Nations”. ... The Nazi death machine would not have been able to achieve its terrible vision, if it had not received help; if it had not found a fertile ground of hatred for Jews, in which to take root. True, it was Germany that established the Camps, but our People were not murdered only in the camps. The members of our nation were betrayed by the people amongst whom they lived, in France, in Holland, and in Belgium. They were murdered by Ukrainians, Lithuanians and yes ̶ also by Poles. ...  The President stressed, “Polish people were killed and murdered in the cruel War, we, the Jews, were slaughtered in the Holocaust. ... A Holocaust that included the slaughter and murder and death through torture, of one and a half million babies and children, whose only sin was that they were born Jewish. It is the right of every nation – to rewrite sections of its own narrative. It is permitted for every nation, it is fitting that every nation – should rebuild itself from its ruins. I do not want to interfere in Polish history. Poland knows how to do its own soul searching. However, if the Polish People feels that its image has been distorted by the events of the Holocaust, it is more important that we cooperate, that we invest in education, that together we establish research institutes, that together we work on commemoration and remembrance, that together, we, Poles and Jews, study what happened, that we make sure that it will never happen again.

[wytłuszczenia  to jewishpress a czerwień to moja ingerencja]

No nie wiem. Jak to ująć aby i wilk i owca ... PAD na taką gadkę szmatkę ani pary z ust... Chwała mu za to. 

Czy może coś przegapiłem? Proszę o link. Make my day...

zaloguj się by móc komentować

Zadziorny-Mietek @saturn-9 27 kwietnia 2018 22:30
27 kwietnia 2018 23:13

Kluczowe w tym przemówieniu jest zdanie: "The Nazi death machine would not have been able to achieve its terrible vision, if it had not received help; if it had not found a fertile ground of hatred for Jews, in which to take root.". Wiesz co ono oznacza?

Prezydent państwa polskiego słysząc coś takiego powinien wyjść, a następnie od razu wydać polecenie odpowiednim polskim służbom, by cała ta delegacja została pod eskortą odstawiona do najbliższej granicy albo na lotnisko.

Rota przysięgi prezydenta RP:

"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem".

Tak więc, Pucołowaty (vel Maliniak) pełni funkcję głowy państwa, ale faktycznym polskim prezydentem nie jest.

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @Zadziorny-Mietek 27 kwietnia 2018 23:13
28 kwietnia 2018 00:36

W Rocie przysięgi nie wyszczególniono dokładnie o który Naród chodzi. Prawdopodobnie on nie kłamie, tylko co innego ma na myśli.

zaloguj się by móc komentować

22marek @telok 27 kwietnia 2018 20:43
28 kwietnia 2018 02:22

Wpis w stylu: urzędniku ufam Tobie.

zaloguj się by móc komentować

Zadziorny-Mietek @Rozalia 28 kwietnia 2018 00:36
28 kwietnia 2018 02:34

Wygląda na to, że każdy z tych pisowsko-dobrozmianowych kundli - robiących za patriotów jakich świat nie widział - ma swego własnego rabina prowadzącego. Ten odpowiedzialny za Moravtza jest już znany - to nowojorski rabin Szmul, aktualnie odbywający z J. Danielsem objazd przyszłych włości, czyli wybranych regionów naszego (jeszcze) kraju. Sierżant zapewne hurtowo opiekuje się drobnicą - Glińskim i jemu podobnymi figurami we władzach patriotycznych.

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @Zadziorny-Mietek 27 kwietnia 2018 23:13
28 kwietnia 2018 06:19

Kluczowe w tym przemówieniu jest zdanie ... Wiesz co ono oznacza?

Interpretuję: Hic et Ubique ? Padają bowiem w tej przemowie różne namiary. Może sierżant ma jakąś zgrabną a prostą wykładnię i wyłoży ją a zarazem się? Albo naczelny rabin 'papież' w Polin?

Dla mnie kluczowy jest Amalek oraz proteza cyfrowa jeden milion pięćset...

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Zadziorny-Mietek 27 kwietnia 2018 23:13
28 kwietnia 2018 10:02

Ilu tu już przysięgało "strzec niezłomnie godności Narodu". Problem z tym, że bardzo przytomnie nie napisano w rocie przysięgi "Narodu Polskiego" i teraz można "przysięgać" bez ograniczneń. Praktyka polityczna pokazała, że chodzi o "godność zupełnie innego narodu":))) Smutne lecz za "okrągły stół" faktura wyszła wysoka. No i wybór teścia też powinien być jakąś wskazówką. Swój ciągnie do swego???

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @saturn-9 28 kwietnia 2018 06:19
28 kwietnia 2018 12:43

Z tym Amalekiem  (i jego pomocnikami) to przecież jawna groźba...''..wygubisz pamiątkę Amalekową pod słońcem''   .Wyrżnęli wszystkich, do niemowlęcia. Chyba że za ''pomocników '' uznał Żydów w rodzaju ''obsługi'' Hotelu Polskiego.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 27 kwietnia 2018 21:33
28 kwietnia 2018 13:21

John Mearscheimer jest nadal profesorem na University of Chicago i był jednym z głównych doradców Obamy w sprawach bliskowschodnich. Byłam na jego paru "charytatywnych wykładach", mówił bardzo precyzyjnie o szkodliwości lobby proizraelskiego, mówiąc wprost że Amerykanie powoli się budzą z opętańczej polityki neokonów. 

Następstwem tego był właśnie wybór Trumpa, który wyraźnie mówił podczas kampanii, że USA nic nie osiągneło na Bliskim WSchodzie pakując biliony dolarów w politykę bez sensu, ponieważ żadnego zwycięstwa nie było i już nie będzie.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @adamo21 27 kwietnia 2018 21:24
28 kwietnia 2018 13:25

Jestem już zbyt wiekowa, żeby się poddawać jakimkolwiek emocjom. Jestem też doświadczona życiowo i stąpam twardo po ziemii. Jeśli Pan ma jakiekolwiek złudzenia, niech Pan dalej wierzy w bajki opowiadane przez prezydenta i strategosa.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @ewaryst-fedorowicz 27 kwietnia 2018 21:59
28 kwietnia 2018 13:28

Najlepszą weryfikacją byłaby totalna lustracja, ale oni i ich zagraniczni mocodawcy nigdy do tego nie dopuszczą. Ja straciłam jakiekolwiek złudzenia w momencie kiedy Jorwin-Mikke poweidział w sejmie "sprawdzam".

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @saturn-9 27 kwietnia 2018 22:30
28 kwietnia 2018 13:40

Rzecz w tym że nikogo nie interesuje to co później powiedziałby prezydent Duda. jak napisałam prezydent Izraela powiedział to na użyetk Holocaust Industry. Świat by się tylko wtedy tym zainteresował, gdyby były ostra reakcja naszego prezydenta i strategosa, zaraz po przemóieniu prezydenta Izraela, a tej nie ma do dzisiaj. Symptomatyczne jest jest to, że pisowskie eliciarstwo usiłuje wmówić narodowi, że nc się nie stało i kompletnie milczy na temat ustawy uchwalonej przez Kongres. 

Pan sobie wyobraża, że polityka to jest dialog Szczerskiego? 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Zadziorny-Mietek 27 kwietnia 2018 23:13
28 kwietnia 2018 13:45

Dla mnie kluczowym momentem byo milczenie na takie kłamstwa naszego prezydenta, kiedy prezydent Izraela mówił to pod kątem żądań gangu Holocaust Industry. To znaczy że dał przyzwolenie organizacjom żydowskim, mówiąc im w ten sposób że prezydent Izraela miał racje oskarżając naród polski.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @22marek 28 kwietnia 2018 02:22
28 kwietnia 2018 13:47

Widocznie Pan Telok sam nie miał nigdy do czynienia z bezczelnością urzędników.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Rozalia 28 kwietnia 2018 00:36
28 kwietnia 2018 13:49

I tu jest główny problem, o jaki naród chodziło "naszemu prezydentowi".

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @pink-panther 28 kwietnia 2018 10:02
28 kwietnia 2018 13:52

Jak widać po żydowskich roszczeniach, to za okrągły stól do tej pory zapłaciliśmy drobną zaliczkę. Faktura dopiero przydzie wraz naliczonymi odsetkami za opóźnienia w wypłacie. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @slepamanka 28 kwietnia 2018 13:28
28 kwietnia 2018 23:30

@slepamanka

Do Magdalenki gen. Kiszczak zaprosił WYŁĄCZNIE ludzi, co do których miał 100% pewności, że ma ich w ręku
2,5 roku temu podsumowałem to tak:
http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/general-kiszczak-wielkim-czekista-byl

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @ewaryst-fedorowicz 28 kwietnia 2018 23:30
28 kwietnia 2018 23:57

zawsze uważałam że chcąc zrozumieć na czym polegało oszustwo magdalenkowe, należałob wyjaśnić, co takiego L. Kaczyński robił w Magdalence. Dla mnie nie wątpliwości że był on człowiekiem Kiszczaka, czyli że ruscy mieli na niego niezłe kwity. 

Zresztą w wyniku totalnej lustracji, PiS zniknąłby z mapy politycznej Polski, co by było wybawieniem dla Polski.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 28 kwietnia 2018 15:29
29 kwietnia 2018 00:05

W wyniku audytu przeprowadzonego w Pentagonie, okazało się że "się zgubiło" parę bilionów USD. Obecnie jest prowadzony szczegółowy audyt i zobaczymy jakie będą wyniki. W każdym razie na wojnę z Iranem nie ma pieniędzy, gdyż problem tkwi nie w zwycięskiej bitwie, ale w kosztach okupacji. A te obliczono na kwotę około pół biliona dolarów na miesiąc. Kto zainwestuje taka kwotę w tak niepewny interes jak wojna z Iranem. I to jest najważniejsze pytanie.

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @slepamanka 28 kwietnia 2018 23:57
29 kwietnia 2018 11:06

Z tym hasłem 'ruscy' to chyba tak jak ze znalezieniem źródła do tej, jak dla mnie, mitycznej liczby zaczynającej się na three ze skarbnicy polonijnych urban legend. Nikt nic nie wie ?

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @DYNAQ 28 kwietnia 2018 12:43
29 kwietnia 2018 11:10

Bez hasła 'Amalek' nie ogarniesz wykładni przemowy prezydenta w dniu en marche.

Mówią wieki ? Triumf woli ?

zaloguj się by móc komentować

qwerty @telok 27 kwietnia 2018 20:43
29 kwietnia 2018 14:11

Dokładnie nic ta odpowiedź nie znaczy

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 29 kwietnia 2018 11:05
29 kwietnia 2018 14:16

Do Amerykanów jako wyborców najlepiej trafiają argumenty finansowe. Więc w wojnie z Iranem najważniejszym ich sojusznikiem byłoby amerykańskie społeczeństwo. Republikanie zdają sobie z tego doskonale sprawę, więc jakakolwiek wojna z Iranem skończyłaby się kompletną katastrofą, jak w przypadku słabiutkiego Iraku Husseina. 

Amerykanie zostali w Syrii kompletnie zaskoczeni przez zdecydowaną ingerencję Rosjan. Skoro neokonom marzył się Krym, no to zostali z ręką w nocniku. Rosjanie postępują bardzo rozważnie w Syrii i nie popełniają błędu amerykańskiej buty.

Trump to człowiek zaprawiony w bojach biznesowych, tylko że ma fatalnych doradców i dodadkowy problem w postaci "deep state".

 

zaloguj się by móc komentować

qwerty @telok 27 kwietnia 2018 21:43
29 kwietnia 2018 14:17

I rzecz jasna wszyscy mówią prawdę bo ustawami i konstytucją się przejmują od 8.00 do 16.00 za komuny komunizm miał tuż tuż nadejść wg tego samego schematu

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @saturn-9 29 kwietnia 2018 11:06
29 kwietnia 2018 14:19

Trzysta miliardów USD to kwota jaką jedna z nowojorskich organizacji restytucji mienia żydowskiego, skierowała do polskiego rządu. Chyba do ministerstwa sprawiedliwości.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 29 kwietnia 2018 12:01
29 kwietnia 2018 14:22

MIałam na myśli polskie biliony, zaś amerykańskie tryliony.

Pozdrawiam.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @slepamanka 29 kwietnia 2018 14:16
29 kwietnia 2018 17:52

Amerykanie na Iran sie nie porwia. Raz ze bylaby katastrofa,jak pani zauwazyla. Dwa, Iran nie jest tak glupi jak Hussein, ktory wyglaszajac bunczuczne mowy o wypieciu sie na dolara w rozliczeniach za surowce podpisal wyrok na siebie.

Oni sumiennie wspolpracuja z Chnczykami i z Rosjanami i powolutku piluja ta galaz z napisem "world currency" na ktorej siedza Amerykanie.

zaloguj się by móc komentować

Szczodrocha33 @slepamanka
29 kwietnia 2018 18:01

"Do sytuacji alarmowej doszło w chwili, gdy prezydent Izraela nazwał państwo polskie współwinne holocaustowi, w obecności prezydenta Dudy, przy całkowitym jego milczeniu w czasie jego wizyty w Polsce jak i później. Prezydent Izraela nie mówił tego do Polaków, tylko mówił to na użytek Holocaut Industry."

Jakby sie zastanowic to wszystko uklada sie w logiczna calosc. Gdy Gerhard Schroder zostal kanclerzem Niemiec to wkrotce orzekl publicznie ze "okres pokuty Niemcow za II Wojne Swiatowa sie zakonczyl" (cytuje wypowiedz Stanislawa Michalkiewicza). I zaraz potem wyplynal nagle Jan Tomasz Gross (pozal sie Boze historyk) i jego "Sasiedzi" a potem dalsze "dziela".

Niemcy placili Zydom odszkodowania, sprzedawali korzystnie dla Izraela bron i technologie, i w koncu uznali ze dosyc, czas skonczyc i przestac byc dojna krowa.

No wiec trzeba znalezc nowa krowe. Ta nadwislanska jest w sam raz, mleka bedzie dawac duzo.

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @slepamanka 29 kwietnia 2018 14:19
29 kwietnia 2018 22:16

Chyba do ministerstwa sprawiedliwości. 

rozumiem, że tam powinienem skierować moje pytania oraz zaufać urzędowi, że udzieli prawej i sprawiedliwej odpowiedzi czyli poda prawdę i tylko .... ?   

https://bip.ms.gov.pl/pl/kontakt/informacja-publiczna/

 

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @Danae 29 kwietnia 2018 16:30
29 kwietnia 2018 22:20

Reuters mówi o 2,6 triliona USD. To jest wręcz niewyobrażalne.

Ciekawa jestem, czy ten audyt coś ujawni.

Czy to jest ten przyczynek Reutersa ? :

... in a June report, said the Army made $2.8 trillion in wrongful adjustments to accounting entries in one quarter alone in 2015, and $6.5 trillion for the year. 

https://www.reuters.com/article/us-usa-audit-army/u-s-army-fudged-its-accounts-by-trillions-of-dollars-auditor-finds-idUSKCN10U1IG

z    U.S.   AUGUST 19, 2016 / 5:08 PM / 2 YEARS AGO

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Danae 29 kwietnia 2018 16:37
1 maja 2018 15:27

Na przykładzie Polski z ustawą 447 widać jak deep state podporządkowuje sobie Kongres, skoro w nteresie lobby proizraelskiego panuje jednogłośność. A "nasi" udają że się nic nie stało. Trump niestety przegrał walkę z Kongresem i to głównie z republikanami.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Szczodrocha33 29 kwietnia 2018 17:52
1 maja 2018 15:30

Nawet jednorazowy atak rakietowy nic nie da. Aby pokonać Iran, konieczna jest okupacja jego terytorium, a na dodatek Iran miałby poparcie Rosji, Chi i Indii, by wykopać Amerykę z Azji na zawsze. Ta czy inaczej byłoby to dla Ameryki samobójstwo.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @saturn-9 29 kwietnia 2018 22:16
1 maja 2018 15:33

Powtarzam jeśli Pan wierzy urzędnikom kontrolowanym przez układ magdalenkowy, pańska sprawa.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować