-

slepamanka

PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA

Dzień 27 czerwca 2018 roku przejdzie do historii, jako dzień nowego genialnego, wielkiego psunięcia strategosa nad strategosami, który to tymże ruchem przebił kilkakrotnie w swoim geniuszu PO i Donalda Tuska. Członkowie i sympatycy PiS zawsze pogardzali członkami PO jako tymi, którzy na rozkaz robią laskę za darmo każdemu, kto tylko ma życzenie. Ale prezes w swoim genialnym posunięciu poszedł znacznie dalej i nakazał swoim chłpakom i dziewuchom w Sejmie i Senacie rozłożyć nogi i oczekiwać na chętnych. Widać że robienie laski za darmo na międzynarodowych klientach PiS nie robi żadnego wrażenia.

Cała propaganda patriotów inaczej odtrąbiła zdumionemu narodowi to genialne posunięcie prezesa jako wielki sukces. On zresztą sam uważa, że PiS rozkładając nogi osiągnął ostateczne porozumienie z Żydami. Nie wiem skąd ten optymizm strategosa nad strategosami, ale albo udaje niedorozwiniętego politycznie, albo nim jest, albo nie ma nic do gadania, tylko wykonuje polecenia magdalenkowych bossów, którym to jest posłuszny od czasów Magdalenki.

O ile Antek Macierewicz czy Adam Michnik ma jakąś korowską przeszłość i jest na to mnóstwo świadków, tak przeszłość prezesa z okresu PRL jest chroniona niczym największa tajemnica państwowa. Od kilku lat usiłuję się dowiedzieć, cóż takiego robili Jarosław i Lech Kaczyński w opozycji demokratycznej za czasów komuny, by nagle rozbłysnąć niczym gwiazdy gen Kiszczaka w czasach okrągłego stołu. Wielokrotnie w ciągu kilku lat prosiłam publicznie, jeśli ktokolwiek coś wie o chwalebnej przeszłości opozycyjnej braci Kaczyńskich, to niech napisze. I od paru lat cisza. Pytałam o to podczas moich pobytów w Polsce różne znane publiczne osoby i nikt mi nie umiał odpowiedzieć, by pamiętał coskolwiek o Kaczyńskich z ich działalności opozycyjnej za czasów komuny. Za to musiał coś wiedzieć o tej działalności gen Kiszczak, który dopuścił nikomu nieznanego „działacza” Lecha Kaczyńskiego do grona swoich najbardziej zaufanych opozycjonistów w Madgalence.

Moim zdaniem to w Madgalence należy upatrywać błyskawiczny rozwój karier politycznych obu braci, zaś udział Lecha Kaczyńskiego w obradach magdalenkowych skazywał obu braci na marsz od sukcesu do sukcesu, o ile nie sprzeniewierzyli się swojemu wynalazcy. Jednak co by nie mówić o gen. Kiszczaku, to jednak do ludzi miał specjalnego nosa. Jeśli się bowiem spojrzy na przebieg kariery obu braci, to oni nigdy gen. Kiszczaka nie zawiedli, zawsze będąc mu posłuszni. Jeśli porównamy dajmy na to, autentycznych przywódców Solidarności , mających ogromny autorytet budowany latami, jak na przykład Mieczysław Gil z podkrakowskiej huty im.Lenina, ludzie jego pokroju nigdy w Polsce magdalenkowej nie zrobili kariery, ponieważ droga do politycznej kariery po 1989 roku wiodła tylko przez Magdalenkę, gdzie ludziom gen. Kiszczaka trzeba było pokazać, że na rozkaz zrobią laskę za darmo a jak trzeba to bez wahania rozłożą nogi.

Jarosław Kaczyński tym swoim genialnym ruchem pokazał oraz udowodnił całemu światu, że Polska pod jego wodzowstwem to dalej państwo teoretyczne, rozkładające nogi przez swoich przedstawicieli przed każdym, ko dysponuje odpowiednimi kwitami.

Jestem zdania że jak się uchwaliło taką ustawę, penalizującą przypisywanie Narodowi Polskiemu udział w masowym mordowaniu Żydów podczas II wojny, to nie wolno już było tego odpuścić. Nowelizacja tej ustawy była fatalna, skoro można było pod płaszczykiem n.p. „kontrowersyjnych” rozpraw naukowych oskarżać Naród Polski o masowy udział w mordowaniu Żydów.

Na dodatek żeby ośmieszyć i wyszydzić nowelizację ustawy IPN, prezydent Izraela w obecności naszego prezydenta Dudy, oskarżył Naród polski o masowy udział w Holocauście Żydów. Zamiast natychmiast go uznać za persona non grata, to nasz Duduś kochany odpowiedział niczym Jozef Cyrankiewicz w 1956 roku, że kto ośmieli się ponieść rekę na Żyda w jego Polsce magdalenkowej, to ta władza odrąbie mu te brudne, śmierdzące antysemickie łapy. Czym udowodnił teoretyczność państwa polskiego.

Nasz geniusz stwierdził w wywiadzie dla Gazety Polskiej Codziennie: „...Uważam, że to bardzo ważne i korzystne dla Polski porozumienie. Deklaracja rządów będzie miała duży wpływ na wyciszenie wszelkich wątpliwości wobec Polski, jakie różne środowiska starały się zbudować, wykorzystując nowelizację ustawy o IPN. W tym kontekście to na pewno może osłabić i tak potencjalnie negatywne aspekty tej amerykańskiej ustawy. I tu mała dygresja. Co do ewentualnego oddziaływania amerykańskiej ustawy zdania są podzielone. Jedni mówią, że pozostanie tylko na papierze, nie będzie miała realnego wpływu na cokolwiek. Inni z kolei obawiają się, że przy mniej przychylnej Polsce administracji może się stać kłopotem...” „...w deklaracji nie ma mowy o sprawach związanych ze zwrotem mienia. Deklaracja nie dotyka tego tematu..” „...Nie mogę zdradzać szczegółów tych uzgodnień, ale to rzeczywiście były inne grupy. Nieliczne. Negocjacje zaczęły się wiele miesięcy temu i najważniejsze elementy wspólnej deklaracji też zostały wypracowane już dość dawno....” „...Nie mam zgody tych osób na wymienienie ich z imienia i nazwiska. To były dwie osoby. Niezwykle sprawne, profesjonalne. Wykonały dla naszej ojczyzny doskonałą robotę. Negocjacje trwały w ciszy, w wielkiej dyskrecji. Wiedziało o nich bardzo ograniczone grono osób...”.

Osobiście bym sie nie zdziwiła, gdyby jedną z tych tajemniczych osób, o których wspomina strategos, był niejaki Johny Daniels.

Nie zamierzam przekonywać kogokolwiek, ale moim zdaniem Jarosław Kaczyński jest człowiekiem albo niedorozwiniętym politycznie albo kawałem cynicznego skurwiela. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby to robił w interesie Polski. To że rządy Izraela i Polski się dogadały w sprawie mało istotnej z punktu widzenia żądań Holocaust Industry, która to organizacja jest grupą prywatnych inwestorów bardzo wpływową, skoro zmusiła Kongres USA do uchwalenia ustawy popierającej żądania wypłaty przez Polskę kwoty co najmniej 65 miliardów USD, za mienie bezspadkowe pozostawione przez polskich obywateli żydowskiego pochodzenia. Ich nie interesuje zwrot mienia, tylko kasa i będą teraz naciskać każdą administrację amerykańską obojętnie demokratyczną czy republikańską. Mogą nawet zainwestować w kampanię wyborczą wybranego prezydenta, gdyż jak pisałam jeśli na zwycięską kampanię można wydać parę miliardów USD, to przy zysku minimum 65 milardów USD rachunek jest prosty.

Strategos twierdzi w tym wywiadzie, że deklaracja nie dotyka tematu zwrotu mienia bezspadkowego. Chyba udaje, że nie widzi słonia w mrowisku. Bo rząd Izraela nie będzie sie tym zajmował, tylko wyspecjalizowana organizacja zwana Holocaust Industry, którą rząd Izreala będzie wydatnie wspierał i naciskał na każdą prezydencką administrację, co robił wielokrotnie, wykorzystując ogromne wpłwy jakie lobby proizraelskie ma w Kongresie i w każdej administracji prezydenckiej.

Dlaczego właśnie grupa gangsterów zwancyh dla niepoznaki „Holocaust Industry” upatrzyła sobie właśnie Polskę. Przecież w innych krajach sytuacja była podobna z tzw. mieniem bezspadkowym pozostawionym przez ludność żydowską będącą obywatelami tych krajów?

Dlatego że wiedziała że w Polsce madgalenkowej rządzą haki w wyniku nie przeprowadzonej lustracji. W wyniku przeprowadzonej lustracji wszyscy ci śmierdziele począwszy od Kwaśniewskich, Tusków, Kaczyńskich, wolą wykrwawiać Polskę niż ujawnić swoje prawdziwe oblicze z okresu PRL. Dlatego ci ludzie współdziałają z Holocaust Industry, czego mieliśmy piękny przykład, kiedy wysiłki Polonii Amerykańskiej były sabotowane przez pisowskich lodziarzy, którym to parę dni temu strategos wydał rozkaz by pięknie rozłożyli nogi.

PiS pokazując przykład wzorowej współpracy z Holocaust Industry, pokazał gdzie ma polską rację stanu, chyba że strategos nad strategosami rozumie Polską Racje Stanu jako rozkładanie nóg na każde żądanie przez stronę żydowską. Niech Państwo nie będą zdziwieni, kiedy okaże się że Polska magdalenkowa zaczęła już wypłacać gangsterom z Holocaust Industry pierwsze sumy.

Zaś Polacy będą szli na każde wybory by się łudzić że żyją w państwie z którym się wszyscy liczą, podczas gdy ciągle od 1989 roku żyjemy w państwie teretycznym, jak to pięknie określił były minister tego państwa. Grupa trzymająca włądzę w Polsce od 1989 rokuwysługuje się różnymi kreaturami, na których są bardzo konkretne kompromaty, dlatego oni nie muszą sie kierować wolą „wyborców”, którymi tak naprawdę gardzą. Bo wiedzą że ich władza nie pochodzi od kartki wyborczej, tylko od decydentów magdalenkowych.

Gdyby było inaczej, nie byłoby skandalu z rozkładaniem nóg przez pisowskie dziewuchy i chłopaki na rozkaz żydowski, w którym to strategos jakiego świat nie widział, dał przykład jako pierwszy wmawiając Polakom ten ruch rozkładania nóg przed pańswtem Izrael jako olbrzymi, dziejowy sukces.

Teraz należy oczekiwać kiedy banderowcy zmuszą naszego strategosa do ogłoszenia kolejnego rozłożenia nóg w sprawie nowelizacji do nowelizacji ustawy o IPN, który zapewne zostanie ogłoszony jako kolejny sukces. Wszystko zależy od tego jakimi kompromatami dysponują banderowcy.

 tagi:

slepamanka
2 lipca 2018 14:05
36     3124    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
krzysztof-osiejuk @slepamanka
2 lipca 2018 14:16

Nie będzie dziś ukulturalniania? Czyżbyś postanowił się dla równowagi odchamić?

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka
2 lipca 2018 14:16

To są prawdopodobnie nieszczęśliwi ludzie, prawdopodobnie uwikłani w sopniu niewyobrażalnym i godnym współczucia. Mało tego: uważam, że gdybi przez "publiczną spowiedź" zechcieli rozpocząć soje (i nasze) uwalnianie, mogłoby dojść do tragedii: jakichś zgonów, zamachów, zniknięć albo wręcz interwencji obcej. 

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka
2 lipca 2018 14:19

W Magdalence i przy okrągłym stole zdradzili nas (tzn. Polaków), właściwie wszyscy. Wszytkie osoby i instytucje którym tzw. ogół zaufał. Ktoś się zgodził, ktos nie odmówił, ktoś mówił, gdy powinien milczeć, ktoś inny - wręcz odwrotne, i, last but not least - ktos to także pobłogosławił. I teraz mamy. Pewnie "mamy za swoje".

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka
2 lipca 2018 14:21

I dlatego - należy pokazać tzw. środkowy palec. Wszystkim i na zawsze. Pies was J*bał.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @slepamanka
2 lipca 2018 14:49

Czy możesz nie robić tu takie bydła tymi tytułami? Taka prośba. Ostatnia. 

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @gabriel-maciejewski 2 lipca 2018 14:49
2 lipca 2018 15:15

Dołaczam się do petycji Gabriela.

zaloguj się by móc komentować

Przecinek @gabriel-maciejewski 2 lipca 2018 14:49
2 lipca 2018 15:54

"Czy możesz nie robić tu takie bydła tymi tytułami?" - świetna polszczyzna. Godna pisarza i publicysty. A może jakieś merytoryczne uwagi? Jak dla mnie ten tytuł jest w samo sedno. Nic dodać, nic ująć. Tak trzymać.

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Przecinek 2 lipca 2018 15:54
2 lipca 2018 16:23

Przecinek czy raczej przecinak?

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @Przecinek 2 lipca 2018 15:54
2 lipca 2018 16:31

Treść to jedno, a tzw. "epatowanie tytułami" - to drugie.
Ja co do treści nie mam większych zastrzeżeń, natomiast co do tytułów: po co jakieś wyszukiwarki mają "kojarzyć" SN z "bluzgami w tytułach"?

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @slepamanka
2 lipca 2018 17:15

Przepraszam, ale chyba nie chodzi tutaj o jakieś bezpłatne świadczenia erotyczne w polityce. Oni są po  TAMTEJ stronie. Nie "rozkładają nóg" bo są z tamtymi i z nimi współpracują w pełnym tego słowa znaczeniu. Stąd ta dyskrecja i stąd długoletnie dawanie naszych pieniędzy z budżetu na pseudo -naukowe "badania" o rzekomym "wielkim udziale Polaków w rabowaniu i mordowaniu Żydów". Oraz dawanie pieniędzy na słynne "filmy fabularne o mordowaniu Żydów przez Polaków i oczywiście rabowanie. Ze szczególnym naciskiem na "rabowanie". Kłamstwo uprawiane na taką skalę w strukturach tzw. Polskiej Akademii Nauk i finansowanie stosownych "dzieł naukowych' to nie jest oznaka "poddania i kapitulacji" tylko - duchowego powinowactwa z tamtymi. Gdybyż to było tylko "świadczenie darmowych usług erotyczno-politycznych" to byłby jakiś cień usprawiedliwienia. Ale to jest czysta nienawiść do nas.

Zabawa w politykę nie jest przymusowa. Pełnienie ważnych funkcji publicznych obieralnych i kokietowanie Polaków swoim rzekomym patriotyzmem - nie było i nie jest przymusowe.  A to trwa od dekad, dotyczy określonych środowisk z określonymi korzeniami i widać w tym pełną ciągłość niezależnie od tzw. formacji rządzącej.

Więc chyba tytuł powinien być inny.

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @pink-panther 2 lipca 2018 17:15
2 lipca 2018 17:20

"... Gdybyż to było tylko "świadczenie darmowych usług erotyczno-politycznych" to byłby jakiś cień usprawiedliwienia. Ale to jest czysta nienawiść do nas. ..." - OK. Skoro tak jest, a pewnie tak jest, to co na to tzw. "depozytariusze prawdy, dobra i piekna", względnie "depozytariusze wiary, nadziei i miłości"? ktoś ten syf poświecił/pobłogosławił/pokropił. Aż chce soię zawyc: wartościiiii, wartościiii, lichwa, stolec, zbawienieeeee.

zaloguj się by móc komentować

OdysSynLaertesa @pink-panther 2 lipca 2018 17:15
2 lipca 2018 17:53

Dokładnie... Trudno nie przyznać racji że dzieją się rzeczy co najmniej dziwne, czy wręcz szkodliwe, ale właśnie w takim ujęciu jak to Pani pisze.

Nie ma mowy o rozkładaniu nóg przez osoby, które po prostu współpracują z bezczelnymi cwaniakami, i oficjalnie są z tego dumni. To się nazywa współudział w cwelowaniu "mniej wartościowego narodu tubylczego" a nie żadna prostytucja. I nie dodaje powagi problemu to że inni współpracowali mniej czy bardziej... To jest zero jedynkowa sytuacja w każdym takim układzie.

Komiczne jest jedynie to że uchwalenie tej ustawy, w pamiętnych okolicznościach (nie oddamy ani literki, treść nie podlega negocjacji) ogłoszono jako sukces, a teraz się okazuje że tym sukcesem jest praca nad zmianami, dokonana przez jakąś tajną grupę "przyjaciół", których tożsamości nie znamy. To dopiero muszą być przyjaciele... Patologia po prostu, bo okazuje się że nie dość iż tożsamością naszego narodu zarządza jakaś prywatna sitwa znajomych prezesa, to jest to powód do chwały dla tych którzy zostali do rządzenia przez naród wybrani. No ale to są przecież unijne standardy tzw. demokracji, do których bez przerwy odwołują się kolejne już (nie)rządy. Nihil novi sub sole.

zaloguj się by móc komentować

gabriel-maciejewski @slepamanka
2 lipca 2018 17:57

Słuchajcie, nie nadwyrężajcie mojej cierpliwości, wy którzy stoicie za tym blogiem. 

zaloguj się by móc komentować

adamo21 @Magazynier 2 lipca 2018 15:15
2 lipca 2018 17:58

Dołączam się do prośby  GM. Nigdy tu nie widziałem równie prostackiego textu.

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @Przecinek 2 lipca 2018 15:54
2 lipca 2018 20:16

Ty masz głowę do tych nicków. Jestem pełen podziwu.

zaloguj się by móc komentować


krzysztof-osiejuk @gabriel-maciejewski 2 lipca 2018 17:57
2 lipca 2018 20:19

Ty już dawno odebrałeś swój superpuchar w cierpliwości. 

zaloguj się by móc komentować

Przecinek @pink-panther 2 lipca 2018 17:15
2 lipca 2018 20:39

W żadnym razie nie  "są z tamtymi i z nimi współpracują". Niewolnik nie współpracuje ze swoim panem, tylko wykonuje jego wolę. Poddaństwo obecnie rządzących wobec potomków egipskich niewolników jest bardziej obrzydliwe niż PZPR-owców w stosunku do Sowietów. Pan każe, sługa musi. Zrównywanie izraelskich panów z ich tubylczymi wasalami i przypisywanie im współpracy świadczy niestety o całkowicie błędnym postrzeganiu sytuacji. Ktoś kto zlizuje gówno które inny wniósł na salony i jeszcze zachwala jego smak nigdy nie będzie niczyim partnerem do współpracy. Adrianek to właśnie zrobił podczas ostatniej wizyty prezydenta państwa położonego w Palestynie w Polsce). Teraz w jego ślady poszli poslowie, uznając żydowską władzę zwierzchnią nad III RP. Szmaciarzy i popychadeł nie szanuje nikt, a najmniej ci, którzy ich szmaciarzami uczynili. W tej sytuacji zrównywanie Izraeliów z tą hołotą poprzez przypisywanie im jakiegoś wspólnictwa zakrawa na antysemityzm. 

zaloguj się by móc komentować

Przecinek @krzysztof-osiejuk 2 lipca 2018 20:16
2 lipca 2018 20:46

Dlaczego używasz liczby mnogiej? Mam tylko ten jeden nick, zrobiony zresztą specjalnie dla Ciebie. Pozdrawiam.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @gabriel-maciejewski 2 lipca 2018 14:49
2 lipca 2018 21:24

to jest zamierzone, i przyszło z ... [brązowe buty]

zaloguj się by móc komentować

qwerty @Przecinek 2 lipca 2018 20:39
2 lipca 2018 21:32

a czy Ty też jesteś niewolnikiem? a jeśli tak to czyim ? a tak po prawdzie czy masz ochotę na współpracę? a może widzisz wszędzie cyganów/żydów/Putina/Trumpa/..? a chodzisz na wybory w RP?

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @krzysztof-osiejuk 2 lipca 2018 14:16
3 lipca 2018 03:13

Używam odpwiedniego języka do postawy naszego eliciarstwa, tym razem w opakowaniu patriotycznym, które jak najbardziej zasługuje na taki dosadny język. Chcą by naród polski zaakceptował taką ich postawę, czyli też skapitulował przed Holocaust Industry, bo przede wszystkim o kasę chodzi, a nie o żadną prawdę historyczną.  

Może Pan powiedzieć wreszcie, skoro tak Pan zawzięcie broni PiS, coż takiego Jarosław i Lech Kaczyński robili w latach 80 tych ubiegłego wieku w opozycji. Muszę Panu powiedzieć że osobiście znałam Kuronia, Geremka, Kelusa, czy wiele innych osób ze świecznika opozycji lat komunistycznych, ale nigdy nie natknęłąm się na Kaczyńskich. To samo mówią ludzie z Gdańska. Jak Pan nie wierzy, proszę zapytać Pana Andrzeja Gwiazdę.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @PiotrKozaczewski 2 lipca 2018 14:16
3 lipca 2018 03:21

Teraźniejsze pisowskie eliciarstwo to nie żadni nieszczęśliwi ludzie, tylko cyniczni ludzie, Najlepszym przykładem są bracia Kaczyńscy mający usta pełne patriotycznych frazesów, którzy realizowali niepolskie interesy. Gdyby ich nie było, bezpieka z Kiszczakiem na czele wymyśliłaby kogoś w ich miejsce. Rzucili ludziom 500+, jako ochłap, by następnie dogadać się z Holocaust Industry co do spłaty nienależnych odszkodowań. 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @gabriel-maciejewski 2 lipca 2018 14:49
3 lipca 2018 03:34

Szanowny Panie Gospodarzu

Używam języka stosownego do sytuacji w jakiej cały Naród Polski postawiło pisowskie eliciarstwo. Jeśli czuje się Pan obrażony, to bardzo przepraszam za mój bardzo dosadny język na granicy wulgarności. Moim zamiarem nie było nikogo obrażać, tylko opisać rzeczywistość, która moim zdaniem tak wygląda.  Jakby Pan posłuchał co mówią Polonusi, toby Pan uznał mój język za bardzo delikatny.

Chciałam też Panu bardzo podziękować za możliwość publikacji moich notek, z których treścia nie wszyscy sie zgadzają, ale przecież na tym ma polegać blogowisko. Na innych portalach wyzywano mnie od najgorszych, ale nigdy nie uciekałam się do banowania czy też usuwania uwag, często dla mnie osobiście bardzo nieprzyjemnych.

 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Przecinek 2 lipca 2018 15:54
3 lipca 2018 03:45

Dziękuję za słowa poparcia. Wiem doskonale że tytuł notki jest w samo sedno. Dlatego tak bardzo zabolało.

pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @PiotrKozaczewski 2 lipca 2018 16:31
3 lipca 2018 03:53

Drogi Panie Piotrze

Na studiach miałam wykłady z profesorem, fanatycznym kibicem Wisły Kraków. Gdy tylko jego ukochana Wisła przegrała, wykłąd zaczynał się od bluzgów na sędziego, a kończył na trenerze Wisły. Pamiętam jakiego on  kwiecistego słownictwa używał, więc tytuł mojej notki uważam za delikatny. 

To nie jest żadne epatowanie tytułem, tylko moim zdaniem dosadna nazwa tego co robi pisowskie eliciarstwo.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @pink-panther 2 lipca 2018 17:15
3 lipca 2018 04:29

W żadnym wypadku oni nie są po tamtej stronie. Oni chcieliby być z nimi, ale są traktowani tak jak to opisałam. Jeśli Panią razi tytuł notki, to bardzo przepraszam za język dosadny na granicy wulgarności. 

Oni nawet nie są traktowani jak niewolnicy, gdyż o niewolników w jakimś stopniu się dba, by ich maksymalnie eksploatować. Oni potraktowali nasze eliciarstwo jak szmaty, które można w każdej chwili wyrzucić. Kandydatów na takie traktowanie jest sporo, więc mogą przebierać jak im pasuje. 

Realizując ich plany, tak jak to Pani opisuje, robia wszystko by właśnie być z tamtymi, gdyż tylko tamci zapewniają im poprzez haki pasożytowanie na Polakach, bo wiedzą doskonale że do niczego się nie nadają.

Zgadzam się w pełni z Panią, że oni nas nienawidzą. Dlatego że my nigdy nie będziemy takimi szmatami jak oni dla możliwości zjedzenia przysłowiowych ośmiorniczek, zamiast bułki z dżemem bez masła.  

Jak śpiewał mój ulubiony poeta Jan Krzysztof Kelus w "Sentymentalnej pannie S":

"...Nie był potrzebny żaden sąsiad 

rodzimej przecież dość kanalii

by wytłumaczyć nam na zawsze 

że nie jesteśmy w Portugalii..."

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @krzysztof-osiejuk 2 lipca 2018 20:16
3 lipca 2018 04:31

Gratuluję czujności rewolucyjnej. Jednak masz Pan OKO. 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Przecinek 2 lipca 2018 20:39
3 lipca 2018 04:43

Przepraszam za wtrącenie się do Pana dyskusji z Panią Pink Panther, ale chciałabym Pana uzupełnić. Sytuacja w której prezydent izraela oskarża naródf Polski w obecności jego prezydenta na polskiej ziemii o udział w masowym mordowaniu Żydów bez żadenj reakcji naszego najwyższego zwierzchnika, oznacza tylko jedno: możesz na Polaków pluć wyzywać ich od ludobójców, jak jako prezydent zapewniam cię: masz zawsze rację, co byś najgorszego powiedział o Polakach.   

To jest gorsze traktowanie niż prostytutki.

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka 3 lipca 2018 03:21
3 lipca 2018 10:56

"... Gdyby ich nie było, bezpieka z Kiszczakiem na czele wymyśliłaby kogoś w ich miejsce. ..." - moim zdaniem, są to ludzie nieszczęśliwi, jak Golum z "Władcy Pierścieni". Gdzieś u podstaw ich karier leży słabość/nieprawość (przestępstwa, homoseksualizm, rozpusta, zdrady ...), które SB/MO bezwzględnie wykorzystało. Całe życie wielu z tych osób jest "lipne", zbudowane na fundamentach lub osiągnieciach łatwych do zanegowania. I chyba nie jest tak, że "nikt nie ma obowiązku bycia politykiem". Tzn., ok, nie ma. Ale ma życie, ma nawyki i aspiracje, i dlatego, gdy słabości poznali zawodowcy, musi chodzić na krótkiej smyczy. I gdy mu każą byc politykiem, to musi być, bo łatwo może przestać być tym, kim jest, żyć na takim poziomie, jak zyje, a nawet - może przestać żyć w ogóle. Co nie zmienia istoty rzeczy - są to osoby równie obżydliwe, jak Tolkienowski Golum. A czy są to bladzie-lachociagi? I tak, i nie. Pozostając w takiej poetyce, są to stare bladzie, naciągające "frajerów", których "kroją" ich alfonsi. A "alfonsi" brzydzą się "starymi rurami z PiS'u", "aspirujacymi-do-roli-lachociagów", bo tymze "starym rurom" za bardzo "jebie skunem z ryja". :-).

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @OdysSynLaertesa 2 lipca 2018 17:53
3 lipca 2018 15:38

Ależ właśnie wykonywanie rozkazów a nie współpraca, jak Pan sugeruje jest przysłowiowym rozkładaniem nóg. Oni zriobią wszystko, by dogodzić ich środowisku. Chyba jako jedyna pisałam od lat, że prezes jest najmocniejszym punktem magdalenki i jego odejsćie byłoby ratunkiem dla Polski, ale to było aktualne przed uchwaleniem pierwzej nowelizacji. Teraz prezes może sobie odejść, gdyż tamci zadbali, by pozostali u sterów władzy ludzie pokroju prezesa, spełniakjący w podskokach każde żądanie Holocaust Industry.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @PiotrKozaczewski 3 lipca 2018 10:56
3 lipca 2018 15:41

GEN. kISZCZAK DOSKONALE WIEDZIAŁ O LUDZIACH , KTÓRYCH SOBIE DOBIERAŁ. ZA MOŻLIWOŚĆ ZJEDZENIA PRZYSŁOWIOWYCH OŚMIORNICZEK, LUDZIE CI ZDOLNI SĄ DO NAJGORSZYCH CZYNÓW NA ROZKAZ. to MIAŁĄM NA MYŚLI PISZĄC O ROZKŁADANIU NÓG.

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka 3 lipca 2018 15:41
3 lipca 2018 15:54

Podobnie to widzę. Stara  metodologia wszelkich specsłużb: "worek, korek i rozporek" (złodziejstwo, pijaństwo, rozpusta).

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka 3 lipca 2018 15:38
3 lipca 2018 15:57

"... Teraz prezes może sobie odejść, gdyż tamci zadbali, by pozostali u sterów władzy ludzie pokroju prezesa, spełniakjący w podskokach każde żądanie Holocaust Industry. ..." - na SN znalazłoby sie pare osób, propagujących pogląd "(od(?))dajmy Żydom, czego od nas żądają". NIe miałem specjalnego problemu z przewidywaniem, komu się takie cós wypsnie.

zaloguj się by móc komentować

Ogrodnik @slepamanka
3 lipca 2018 23:55

Mimo zaistniałej sytuacji muszę wziąć kredyt. Jestem zdany tylko na siebie i na żadną ślepą mańkę nie mogę liczyć: Tylko kredyt i ja. 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Ogrodnik 3 lipca 2018 23:55
4 lipca 2018 03:59

Pełna zgoda. Na mnie nie licz. Tylko kredyt i Ty. Nikt więcej.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować