-

slepamanka

Polska nadal jest państwem teoretycznym-widziane z USA

 

Na przykładzie nowelizacji ustawy o IPN, o karaniu za nazywanie niemieckich nazistowskich obozów koncetracyjnych polskimi obozami zagłady, widać wyraźnie, że termin dzięki któremu słynny peowski intelektualista Bartłomiej Sienkiewicz przejdzie zapewne do historii, określając Polskę po 1989 roku, jako państwo teoretyczne, jest nadal aktualny.

Zawsze dziwiłam się, dlaczego nikt z władz po 1989 roku, nie kazał wywalić napisu widocznego z odległości co najmniej jednego kilometra w Oświęcimiu, Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny. Takie olbrzymie napisy powinny być przed każdym obozem zagłady, które to założyli niemieccy naziści na terenie Polski. Wtedy nie byłoby wątplliwości, kto takie obozy zakładał i w jakim celu. Na pewno wycieczki młodzieży z Izraela i nie tylko, nie miałyby wątpliwości, co do narodowości zakładających takie obozy. A tak to byle łachmyta może bezkarnie pisać o poskich obozach, wiedząc że mu nic za to nie grozi. Moje zdumienie budzi również fakt, że państwo polskie do dnia dzisiejszego nie wytoczyło żadnego procesu sądowego zarzucającego narodowi polskiemu sprawstwo ludobójstwa ludności żydowskiej. Nieraz pisałam, że naeżałoby wynająć do tego celu najlepszą amerykańską kancelarię adwokacką, by zajęła się sprawą polskich obozów koncentracyjnych, oddając im cały zysk, jaki uzyskają w sprawie ewidentnie do wygrania. Założę się z każdym,że przy takich gratyfikacjach, kancelaria adwokacka sama by lepiej pilnowała interesów wizerunkowych państwa polskiego zdecydowanie lepiej niż nasze magdalenkowe eliciarstwo z obydwu przodujących partii. Ale skoro obie przodujące partie były zakładane za niemieckie pieniądze, to nie ma się czemu dziwić.

Państwo które dba o swoją reputację, jak na przykład Białoruś, kiedy ówczesny prezydent Obama użył terminu polskie obozy koncentracyjne, na pewno ostro by zareagowało, ale Polska magdalenkowa nigdy. Dlatego właśnie że jest postrzegana jak to okreslił B. Sienkiewicz, jako państwo teoretyczne. Na to stwierdzenie Obamy zareagowała tylko Polonia obu Ameryk. Nasze magdalenkowe eliciarstwo siedziało cicho jak mysz pod miotłą.

Wielokrotnie pisałam, że najlepszym dowodem na Polskę magdalenkową, jako państwo teoretyczne, był stosunek do banderowskiego zamachu stanu na Ukrainie, pod przewodem oligarchów żydowskiego pochodzenia. Naszych lachociągów zarówno z PiS jak i z PO, herszt banderowców Poroszenko potraktował jak brudną ścierkę, kiedy to po cichutku nasz prezydent Duda chciał podarować za darrmochę 1 miliard euro, Poroszenko natychmiast sie tym pochwalił. Nigdy nie mogło mi się w głowie pomieścić jak można było traktować banderowską Ukraiinę, jako strategicznego partnera, skoro swój największy atut strategiczny jakim był Krym, oddała Rosjanom bez jednego wystrzału.

Nowelizacja ustawy o IPN, ujawniła z całą mocą teoretyczność państwa polskiego. Okazało się, że nasze prawo nie możemy ustanawiać samodzielnie bez konsultacji z obcym państwem . Oznajmił to nie kto inny, tylko izraelski premier Netanjachu,, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony pisowskch liderów. Owszem, otwarcie przyznali, iż nowelizacja ustawy pisana była pod dyktando Izraela.

Także najważniejsza dla Polski i dla Żydów ustawa reprywatyzacyjna była również „konsultowana” jak nazwał izraelski dyktat Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. Obejrzałam sobie na youtube program „Warto rozmawiać”, gdzie minister Szczerski coś tam bąknął o jego konsultacjach z Departamentem Stanu w sprawie ustawy reprywatyzacyjnej, natomiast rozmawiając ze znajomymi z Polski nikt publicznie z tzw. pollskiej klasy politycznej nie wspomniał o umowie między rządem USA a PRL, która to umowa regulowała roszczenia żydowskie wobec Polski obywateli USA. Czyżby ta umowa tow. Wiesława była jakimś bublem, nie mającego żadnego znaczenia dzisiaj, że nikt o niej z przedstawicieli Polski magdalenkowej nawet się nie zająknie?

Więc albo tow. Wiesław uregulował te sprawy z rządem USA, albo to wszystko zostało spartaczone. Oczekiwałabym jasnych deklaracji rządowych. Min Szczerski uważa , że trzeba koniecznie prowadzić dialog ze środowiskami żydowskimi, oraz Departamentem Stanu, ale wiemy że to się skończy na niczym, zresztą jaki może być dialog z gangsterami. Przypomina mi się scena z jednego z gangsterskich filmów z udziałem Edwarda G. Robinsona i Humpreya Bogarta, kiedy przed ostateczną rozgrywką dwóch gangsterów, Bogart mówi że tylko jeden z nas przeżyje i zgarnie całą pulę.

Otóż tak właśnie postępuje środowisko żydowskie z magdalenkowym eliciiarstwem, reprezentowanym przez komplenych żółtodziobów na czele z Krzysztofem Szczerskim, który to chętnie zadialogowywałby się na śmierć. A tymczasem trzeba to środowisko traktować jak gangsterów wyjętych spod prawa. Kiedy Bibi Netanjahu oświadczył że wszystkie ustawy należy konsultować rządem Izraela, naeżało zerwać stosunki dyplommatyczne z Izraelem, a za atak na polską placówkę dyplomatyczną w Izraelu,, należało całkowicie zamrozić jakiekolwiek kontakty z Izraelem, oraz wyrzucić na zbity pysk ambasadę izraelską z jej wszystkimi agendami i od tej pory traktować jak wroga. Tak właśne zrobili Amerykanie z Iranem, kiedy to na teren ambasady amerylkańskiej w Teheranie wtargnęli tzw. studenci biorąc zakładników.

Cały świat patrzy jak Polacy są upokarzani przez Izrael, który w gangsterski sposób pokazuje naszemu strategosowi nad strategosami, że Polska jest państwem teoretycznym, czyli że jego eliciarstwo zrobi Żydom laskę za darmo w każdej okoliczności, nie zważając na nic. Skoro robiło to już banderowcom, to dlaczego nie ma tego robić Żydom.

Skoro już miano dokonać nowelizacji ustawy o IPN, nigdy nie należało tego konsultować z jakimkolwiek rządem, ani organizacją pozarządową, a tymczasem nasze pisowskie eliciarstwo z dumą oznajmia że nie rozumie dlaczego sie Żydzi wściekają, skoro to wszystko było konsultowane z Izraelem.

Lepszego dowodu na istnienie Pollski jako państwa teoretycznego pod rządami PiS nie trzeba dostarczać. Rozmawiałam z wieloma osobami pracującymi kiedyś w Waszygtonie, którzy mówią że się na tych 65 miliardach USD nie skończy, to tylko preludium żądań. Bo to właśnie o to chodzi, by gangsterzy z Holocaust Industry, mieli skuteczne naciski na naszych eliciarzy patriotów inaczej, którzy są tylko mocni w gębie. I ta grupa gangsterska wie o tym doskonale. Holocaust Industry nie reprezentuje żadnego rządu, tylko jest wpływową grupą osób, mówiącą że reprezentuje społeczność żydowską, która to przez nich chce wyszabrować z Polski pod pozorem legalności najpierw 65 miliardów USD. Cały ten jazgot medialny jest spowodowany właśnie tym, żeby wykazać nam Polakom, że pod przewodem obecnego eliciarstwa pisowskiego,Polska jest nadal państwem teoretycznym, z którymi to pisowskie eliciarstwo ustala prawo pod naciskiem tej gangsterskiej grupy.

Jest to ewidentne plunięcie w twarz naszemu strategosowi nad strategosami, wykazując mu że wobec tej gangsterskiej grupy reprezentującej tylko i wyłącznie siebie, jest niczym. Zamiast wywalić ambasadorkę izraelską na zbity pysk z kraju, nasze eliciarstwo przyznało, że wspólnie stanowiło prawo na terenie Polski pod dyktando Izraela, czyli mówiąc dosadnie robiło laskę za darmo. Ta gangsterska grupa pokazała jak nasze pisowskie eliciarstwo dba o polskie interesy. Przecież już od wczoraj, w każdym miejscu na terenie Polski, gdzie był niemiiecki obóz zagłady , a szczególnie w Oświęcimiu powinien być przed wejściem olbrzymi napis „Niiemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny”. Jeśli tego nie zrobimy, będzie to najlepszy dowód na to, że pod przewodem PiS nadal jesteśmy państwem teoretycznym, czyli państwem kórego elity sprawujące władzę zrobią każdemu laskę za darmo, kto ma tylko życzenie. I żadna nowelizacja ustawy o IPN nie zmieni tego faktu, że przegramy politykę historyczną. Dlatego że na świecie, a szczególnie w USA i Izraelu, uczy się młodzież o polskich nazistach. Grupy te przyjeżdżają z własnymi przewodnikami i polskie władze nic do tego nie mają, co się młodzieży opowiada.

Słuchałam niedawno w chicagowskim radio wypowiedź Grzegorza Brauna, mówiącego o tym że Polonia Amerykańska nic nie robi dla Polski. Ponoć mądry człowiek a jednak taki przygłup. A co zrobiła Polska magdalenkowa dla polonusów? Podpisała umowę emerytalną bardzo niekorzystną dla tutejszych polonusów, którzy część lat przepracowali w Pollsce. Żaden kraj nie zgodził się na taką niekorzystną umowę dla swoich obywateli, ale Polska za prezydentury Lecha Kaczyńskiego jak najbardziej podpisała. I Grzegorz Braun myśli że przeciętny Polonus będzie pisał listy do Kongresu, by zablokować groźbę ustawy która zobowiązuje amerykańską administrację, by naciskała skutecznie na Polskę, by wypłacić grupie żydowskich gangsterów reprezentujących tylko i wyłącznie siebie na początek 65 miliardów USD.

Polonia jednak podjęła desperackie próby, przy żenującym milczeniu naszego patriotycznego inaczej pisowskiego eliciarstwa ze strategosem nad strategosami na czele. Z programu „Warto rozmawiać” można się było tylko dowiedzieć , że minister Szczerski prrowadzi jakieś zakulisowe rozmowy z Departamentem Stanu. Prawdopodobnie powiedział to na odczepnego i prowadzący program wcale go nie naciskał o dalsze szczegóły.

Co Poska powinna zrobić, by uniknąć tego najbardziiej bezczelnego rabunku jej bogactw w historii przez wąską grupę żydowskich gangsterów reprezentujących tyko i wyłącznie siebie?

Przede wszystkim rozpocząć od analizy umowy, którą podpisał Władysław Gomułka z rządem USA. Trzeba poświęcić trochę grosza i wynająć najlepszą amerykańską kancelarię adwokacką, gdyż polską żydowscy gangsterzy zastraszą bądź przekupią. Treść umowy jest czytelna i wyraźnie określa zobowiązania stron. Ale ważna jest opinia amerykańskiej kancelarii, bo tylko z taką Amerykanie się liczą.

Jak napisałam powyżej, amerykańska kancelaria adwokacka pilnowałaby najlepiej polskich interesów w sprawie polskich obozów koncentracyjnych, gdyby dostała za to solidna zapłatę w postaci całości zasądzonych pieniędzy w sprawie ordynarnego kłamstwa od żydowskich gangsterów. Jeszcze oskarżyć dodatkowo byłego prezydenta Obamę za zepsucie wizerunkowe Polski w oczach całego świata. Należałoby go za to puścić w skarpetkach. I adwokaci amerykańscy by to zrobili.

Żydowskich gangsterów z Holocaust Industry nie interesuje jakakolwiek ustawa o IPN, gdyż oni mają w nosie ofiary żydowskie. Ich interesuje tylko i wyłącznie kasa. Nowelizacje ustawy o IPN wykorzystali, by pokazać strategosowi nad strategosami że jest dla nich kompletnie nikim, gdyż reprezentuje państwo teoretycznne, bo tylko takie państwo ustala prawo w konsultacji z innym państwem. Jedynym pozytywem tej nowelizacji jest uświadomienie Polakom, że PiS reprezentuje i dba o interesy Polski w takim samym stopniu jak PO.

Na nasze szczęście Ameryyka żyje dzisiaj innymi problemami, niż polskie obozy koncentracyjne, co widać w głównych amerykańskich mediach. Demokraci w Kongresie są kompletnie zafiksowani na pukcie kontaktów domniemanych prezydenta Donalda Trumpa, co odzwierciedlają wielkie media. Republkanie więc chcąc nie chcąc, muszą stawać w obronie Donalda Trumpa. Jest to więc najlepszy moment by zaprzestać jakichkollwiek kontaktów ze środowiskami żydowskimi na temat ustawy reprywatyzacyjnenj. Zaś samą ustawę reprywatyzacyjną zwłaszcza ujmującą tzw. mienie bezspadkowe napisać tak jak jest przyjęte w amerykańskim prawie.

Przecież to nas Amerykanie bardziej potrzebują niż my ich. Zaś straszenie Polaków ruską agresją, której to niezapomniany i niezrównany Antek Straszne Oczy sie nie doczekał, którego to Putin zrobił teraz najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem w Polsce, uważam za najbardziej kretynski pomysł i wykazujący teoretyczność obecnego państwa. Nie bardzo rozumiem, daczego to Putin miałby najeżdżać Polskę, skoro Rosji nie stać na okupację wschodniej Ukrainy, gdzie dominuje ludność rosyjskojęzyczna. Trzeba koniecznie pamiętać, że Polską nadal rządzi dawne WSI wysługując się raz PO, raz PiS-em.Więc kto wie, moze to Rosjanie stoją za niektórymi decyzjami PiS-u.

Ale to przecież nie Putin nas najeżdża w tej chwili, tylko grupa żydowskich gangsterów zwanych jako Holocaust Industry, żądając na początek 65 miliardów USD, wobec których pisowskie eliciarstwo w podskokach gotowe jest zrobić im laskę za darmo, dopuszczając ich do stanowienia prawa zgodnego z ich żądaniami. Tak to się kończy flirt z gangsterami. A konsutowali i konsultują tę ustawę w tchórzliwym ukryciu przed narodem, podobnie jak prez. Duda chciał też przed narodem ukryć fakt podarowania banderowcom miliara euro.

Dla mnie postawa pisowskiego eliciarstwa nie jest żadnym zaskoczeniem. Wczoraj świerzutki pisowski eliciarz Jacek Czaputowicz przypisał winę zamordowania Żydów w Jedwabnem Polakom, za co powinien być natychmiast wywalony na zbity pysk. Powinien ale nie będzie. Ponieważ jeden ze strażników Magdalenki, obecny santo subito PiS, zabronił ekschumacji ofiar w Jedwabnem na wyraźne żądanie strony żydowskich gangsterów, przyczyniając sie w ten sposób do żydowskiej prawdy o Jedwabnem. I chyba taka niepisana prawda obowiązuje pisowskie eliciarstwo, skoro dalej nie zezwala na eksumacje, które by raz na zawsze obaliły kłamstwo o tym, jak to Polacy mordowali swoich żydowskich sąsiadów, a zastraszeni Niemcy się mogli temu tylko przyglądać.tagi:

slepamanka
10 lutego 2018 15:01
16     1472    3 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Maryla-Sztajer @slepamanka
10 lutego 2018 15:25

Tak zwana elita w Polsce, im bardziej wykształcona, tym bardziej WIE że najwartościowszy jest dialog i ścieranie się poglądów. Tak im wprasowano poprzez akademicką tresurę.

Przy czym o ileż bezpieczniej pięknie się różnić....niż dać w mordę... ryzykując rykoszet...conajmniej.

Choć oni 'na bank' nie umieją dać w mordę...taka prawda.

.

 

zaloguj się by móc komentować

jasiekZusa @slepamanka
10 lutego 2018 15:44

Bartłomieju Sienkiewiczu,

tu z USA widzę to zdecydowanie inaczej.

Ochłoń. Weż jakieś leki albo się napij.

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @slepamanka
10 lutego 2018 16:29

Ponieważ zaczęły się Igrzyska i świat się wpatruje w telewizory można było zacząć.

10.02.2018 r

10:00

Przynajmniej wiemy gdzie są nasze F16... no i jakich będziemy mieć sąsiadów/nadzorcow. Wariant pesymistyczny.

zaloguj się by móc komentować

eska @slepamanka
10 lutego 2018 16:31

"jeden ze strażników Magdalenki, obecny santo subito PiS"

No to masz przerąbane :)))))

zaloguj się by móc komentować

adamo21 @slepamanka
10 lutego 2018 17:04

Najlepsze kancelarie adwokackie należę do żydów, wiec...

Pogonienie typów rodzaju jdanielsa powinno być pierwszym krokiem do normalizacji. 

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @Rozalia 10 lutego 2018 16:29
10 lutego 2018 17:35

Skąd masz takie??? Kto to i co to za kanał?

.

 

zaloguj się by móc komentować

Caine @slepamanka
10 lutego 2018 20:00

Priviet'.

zaloguj się by móc komentować

Caine @Maryla-Sztajer 10 lutego 2018 17:35
10 lutego 2018 20:27

 Irańskie bojówki w Syrii to nie Iran.

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @Maryla-Sztajer 10 lutego 2018 17:35
10 lutego 2018 22:09

Na yotoubie kanał jack caleib. Niedawno mi się nawinał.  Facet zamieszcza rzeczy o których wolelibysmy nie wiedzieć,  albo raczej takie, które wolelibyśmy żeby nie istniały.  Jak dotychczas nie złapałam go na kłamstwie. Nie wiem kim jest. Tam jest sporo filmów.  Ja oglądałam kilka ostatnich. Przedwczoraj jak się okrada karty bezstykowe. 

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @Caine 10 lutego 2018 20:27
10 lutego 2018 22:13

Dobra, zobaczymy co się z tego rozwinie. Bibi Natanyahu też by chciał trochę poprawić swoją sytuację. W każdym razie rząd warszawski robi się coraz bezczelniejszy, czyli już się specjalnie nie stara.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Maryla-Sztajer 10 lutego 2018 15:25
11 lutego 2018 14:28

Pełna zgoda. Gdyby jakiś Polak obił Sczerskiemu ryja, może by to coś poskutkowało. Dla żydowskich gangsterów z Holocaust Industry, Szczerski jest darem niebios.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @jasiekZusa 10 lutego 2018 15:44
11 lutego 2018 14:30

Jasiu, napisz jak Ty to widzisz z USA zdecydowanie inaczej, bardzo chętnie poczytam.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Rozalia 10 lutego 2018 16:29
11 lutego 2018 14:31

Jak na początek zaplanowanej akcji nieźle oberwali od ruskich.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @eska 10 lutego 2018 16:31
11 lutego 2018 14:36

PIsowcom sama przyznałam, że jestem ruską agentką i to osobiście zadaniowaną przez Władimira Władimirowicza. Oni bardziej nie cierpią prawdy niż PO. A przerąbane mam od momentu, kiedy nie stanęłąm po stronie banderowców, ale ośmieliłam się krytykować samego strategosa nad strategosami za jego występ na Majdanie.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @adamo21 10 lutego 2018 17:04
11 lutego 2018 14:40

Najlepsze kancelarie adwokackie to nie tylko żydowskie, ale ja wynajęłabym właśnie żydowską, gdyż dla Żyda najważniejszy jest pieniądz. A dodatkowo gdyby mieli zapewnione 100% z każdej wygranej sprawy, pilnowaliby "polskich obozów" lepiej niz Polacy.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Caine 10 lutego 2018 20:00
11 lutego 2018 14:42

Swój zawsze pozna swego. Teraz Włądimir Władimirowicz rzucił mnie na odcinek żydowski. przedtem zadaniował mnie na banderowski. 

A Ciebie gdzie?

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować