-

slepamanka

Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA

 

W dniu 6 lipca prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przybędzie z oficjalną wizytą do Polski. Jak zwykle towarzyszą tej wizycie ogromne nadzieje. Naprawdę śmiać mi się chce kiedy czytam, że jest to najbardziej propolski prezydent od czasów Ronalda Reagana, oraz że wizyta prezydenta Trumpa jest skazana na sukces. Sukcesem będzie to że wogóle przyjedzie do Polski i tym też ma się wyrażać jego propolskość. W czasie swojej kampanii prezydenckiej tylko raz wystąpił w Chicago, zachęcając Polonię do głosowania na niego, czego nie zrobiła Clintonowa.

Aby ostudzić nieco entuzjazm trzeba przypomnieć nieco zasługi propolskiego prezydenta Reagana. To właśnie jemu przypisywana jest główna rola w obaleniu komunizmu, tudzież naszemu polskiemu papieżowi Janowi Pawłowi II. Nie wolno nam zapominać o Kukuńku, co to chwalił się że sam obalił komunizm bez niczyjej pomocy. Tak bredzi nasz mędrzec Europy kiedy chyba jest w stanie głębokiej pomroczności jasnej, kiedy zdarza mu sie obalać CCK, ale skoro mu nikt nie zaprzecza, więc chyba tak było.

Prawda jest taka, że komunizm padł z własnej niewydolności gospodarczej, zaś ekipa Reagana pomagała jak tylko mogła, by nie było wielkiego booooom. Rosjanie tylko tak straszyli, że jak dojdą do władzy twardogłowi ideologowie komunistyczni, to tylko patrzeć, ręka, noga, mózg na ścianie. Więc neokoni żydowscy, których to Reagan dopuścił do władzy, z fatalnymi skutkami z którymi Ameryka boryka się do dzisiaj, pomagali komunizmowi upaść, ale tak by się komunistom nic się nie stało, mało tego, mogli sobie nabrać w nagrodę za taki upadek komunizmu zakceptowany przez ekipę Reagana, tyle ile chcieli, z błogosławieństwem episkopatu i przyzwoleniem papieża.

Komunizm upadł więc z wielką pomocą ekipy Reagana, ale tak że żadnemu komuniście włos nie spadł z głowy, To cała prawda o tzw. upadku komunizmu z wybitnym udziałem naszego papieża. Kościół za wielką pomoc takiej właśnie formy upadku komunizmu, został wynagrodzony prawie natychmiastowym zwrotem prawie wszystkich nieruchomości. Natomiast reszta narodu dostała rachunek do zapłacenia wystawiony im przez ekipę z Magdalenki.

Jakby tego było mało, to zaraz po upadku komunizmu, amerykańscy Żydzi skupieni głównie w Holocaust Industry, zarządali od Polski, by ta wypłaciła im kwotę wzięta z sufitu 65 mld USD za mienie pozostawione w Polsce przez obywateli polskich żydowskiego pochodzenia.

Dlaczego o tym piszę z okazji wizyty Trumpa?

Donald Trump przyjeżdża do Polski, m.in. dlatego, by załatwić Żydom z Holocaust Industry nienależne im odszkodowania wzięte z sufitu. Nie ma się co łudzić, by takich nacisków ze strony Donalda Trumpa nie było. Bardzo wątpię by nasze niezlustrowane eliciarstwo magdalenkowe wspomniało prezydentowi Trumpowi, że w 1970 roku dyktator komunistyczny Władysław Gomułka uregulował te sprawy z rządem USA wpłacając bodajże 45 mln USD na konto rządu USA i rząd USA miał od tej pory regulować te wszystkie roszczenia żydowskie odnośnie majątku pozostawionego w Polsce. Na tym polegał geniusz ówczesnego dyktatora tow. Wiesława, któremu to nasz strategos nad strategosami wraz z innymi pomniejszymi strategosami do pięt nie dorasta. Teraz kiedy trzeba o tym przypominać, kiedy amerykańskie środowiska żydowskie skupione wokół Holocaust Industry domagają sie od Polski bajońskich sum im nienależnych, nasi strategosi trzymają mordę w kubeł, by im nie wypomniano ich wstydliwej przeszłości z komunistycznych czasów. Tak to wygląda, kiedy nie zrobiono od 1989 roku lustracji totalnej. Byle jaka żydowina dysponująca odpowiednimi kwitami, może się domagać od naszego niezlustrowanego magdalenkowego eliciarstwa dosłownie wszystkiego.

Ponieważ to żydowscy neokoni przygotowywali całą transformację ustrojową za czasów Reagana, więc przygotowując tzw. podkład pod roszczenia musieli zadbać o to, by o stalinowskich zbrodniarzach pochodzenia żydowskiego nie mówiono absolutnie nic. Mało tego, miano ze zbrodniarzy zrobić ofiary, by w ten sposób można było łatwiej wyłudzić pieniądze od Polski. I to wszystko firmował wielki przyjaciel Polski Ronald Reagan. Dopiero niedawno ktoś ujawnił, że Amerykanie, czyli neokoni przede wszystkim nie życzyli sobie lustracji.

Donald Trump ma swojego zaufanego doradcę, zięcia Jareda Kuschera, który jest powiązany finansowo z Sorosem, tak więc na pewno przedstawił sprawę odszkodowań dla Holocaust Industry swojemu teściowi w odpowiednim świetle. Nie mam złudzeń że ta sprawa będzie poruszana przez Trumpa, na spotkaniu z polskimi władzami. Dodatkowo Trump jest teraz zakładnikiem żydowskim, więc jeśli nie chce mieć impeachmentu zrobionemu mu przez kontrolowany przez neokonów Kongres, musi się słuchać Żydów.

Na przykładzie Arabii Saudyjskiej Trump pokazał, że całkiem serio traktuje swoje hasło wyborcze „America First”. Doprowadził do największego w historii Ameryki kontraktu zbrojeniowego, mówiąc arabskim sunnitom, że nie ma zamiaru atakować Iranu amerykańskimi wojskami, proponując sunnickim monarchiom utworzenie własnego NATO do walki z Iranem, którym to wojskom Trump sprzeda uzbrojenie, by walczyło z Iranem.

Skoro Arabia Saudyjska nie osiągnęła od Trumpa niczego poza umożliwieniem zakupu amerykańskiego uzbrojenia, to cóż może zaoferować Trumpowi magdalenkowe eliciarstwo. Trump wie doskonale od swoich doradców, że to eliciarstwo nadaje się tylko do robienia laski za darmo, więc przyjmie bez żadnego sprzeciwu amerykańskie rozkazy. Bo inaczej to tylko pozostaje wydłubywanie kitu z okien, zamiast jedzenia przysłowiowych ośmiorniczek. Swoją droga, dziwię się jak można jeść takie paskudztwa.

Donald Trump przyjedzie do Polski załatwiać przede wszystkim interesy amerykańskie, zaś polskie ma w głębokim poważaniu. Wiedząc o rzeczywistej wartości naszego eliciarstwa uosabianego przez prezydenta Dudę, Trump może wydawać mu rozkazy, zwłaszcza że nasz strategos nad strategosami, zadbał tylko o jeden kierunek, nie zostawiając sobie i Polakom żadnej alternatywy wyboru politycznego, poza Ameryką i pośrednio banderowcami, których to ostatnio futrujemy kosztem naszego podatnika wszelkimi dobrami, w obawie przed wyimaginowanymi ruskimi tankami, które lada chwila maja pojawić się w Polsce. Na razie strategos nr. 2, Antek Macierewicz zadbał o samoloty i limuzyny dla pisowskich dygnitarzy, zaś śmigłowców które to są najskuteczniejszą bronią na ruskie tanki, których to nasi dwaj strategosi nad strategosami wyglądaja każdego ranka, na razie ani widu ani słychu. Może Antek z Jarosławem zamierzają uzbroić swoje wipowskie maszyny, by w razie potrzeby dać bohaterski i skuteczny odpór ruskiej barbarii.

Na pewno Trump narzuci naszemu eliciarstwu zakup amerykańskiego sprzętu, a Antek w podskokach wykona polecenia administracji amerykańskiej.Swoją drogą stawianie tylko na jedną opcję amerykańską zamiast przygotować sobie chociażby opcje rosyjską, graniczy z kompletną głupotą, albo z agenturalna działalniością. Tertium non datur.

Pan Stanisław Michalkiewicz wystąpił z propozycją odnowy tzw. Hexagonale, które padło z powodu braku silnego lidera przeciwstawiającego się Niemcom, które to po zjednoczeniu przystąpiły do zdecydowanej budowy IV Rzeszy już nie środkami militarnymi ale pokojowymi, co też z wielkim powodzeniem kontynuują przy pomocy Unii Europejskiej. Czy administracja Trumpa ma takie plany celowego osłabienia gospodarczego Niemiec, jak również ich politycznego znaczenia w Europie i w świecie? Wszystko zależy od tego, w jakim stopniu biznes amerykański będzie napotykał na trudności robione mu przez komisarzy ludowych, będących na garnuszku niemieckim, na rynku unijnym.

Moim zdaniem Polska powinna być jak najbardziej zainteresowana osłabianiem Niemiec w Europie. Platforma Obywatelska nie kryła się specjalnie z tym, że jest agenturą niemiecką i była na tyle antyrosyjska i antyamerykańska, na ile pozwalały jej Niemcy. Jednak bycie tylko amerykańskim pieskiem, poszczekującym na Rosję, tak jak jest to w wykonaniu patriotów inaczej, też nas do niczego nie prowadzi. Skazujemy się tylko i wyłącznie na amerykańskiego sojusznika, któremu patrioci inaczej są tylko potrzebni jako karta przetargowa do rozmów z Rosja i ewentualnie z Niemcami w celu ustanowienia nowego porządku światowego, bo do takiego rozdania kart wkrótce dojdzie.

Jak Amerykanie nas traktują, to nie trzeba nikomu przypominać. Jałta Roosvelta, upadek komunizmu przygotowany przez ekipę Reagana, udział w wojnie irackiej, zero sukcesów, a ostatnio zaangażowanie się w kolejną żydowską awanturę na Ukrainie, raczej robi z nas wroga naszego najpotężniejszego sąsiada, jakim jest Rosja. I to wszystko na Ukrainie robimy dla Amerykanów za friko. Nawet naszych eliciarzy strach obleciał, żeby powiedzieć zdecydowanie Żydom skupionym w Holocaust Industry, że sprawy odszkodowań dla Holocaust Industry są bezpodstawne, ponieważ to uregulował tow. Wiesław.

Czyżby Amerykanie mieli skuteczne kwity na nasze eliciarstwo patriotycznie inaczej, że poprzednik Trumpa Obama powiedział o polskich obizach koncentracyjnych, bez zdecydowanej reakcji ze strony naszego niezlustrowanego eliciarstwa? Jaką mamy gwarancję, że prezydent Trump znowu nie przypomni nam i światu o polskich obozach koncentracyjnych?

Więc jeśli myślimy o rozbiciu zaciskającej sie pętli rosyjsko-niemieckiej, zrodzonej z inicjatywy Niemiec, Polska powinna właśnie teraz budować sojusz z państwami głównie z południa Europy: prorosyjską Grecją, Włochami, Hiszpanią Portugalią i oczywiście krajami Europy Środkowo-Wschodniej. Nasi partnerzy nie rozumieją nastawienia antyrosyjskiego naszego eliciarstwa. Moim zdaniem jedynym powodem jest występujący ciągle brak lustracji totalnej postmagdalenkowego eliciarstwa.

Postmagdalenkowe eliciarstwo postawiło na żądanie Amerykanów i Niemców na strategiczne partnerstwo z banderowską Ukrainą. Ukraina inną nie będzie: albo prorosyjska albo banderowska. Nasi eliciarze wybrali wbrew wszelkiej logice strategiczne partnerstwo z banderowcami. Banderowcy traktują nasze eliciarstwo jak dojną krowę, która to finansuje ich wojnę z rosyjskojęzyczną ludnością Wschodniej Ukrainy. Zgodnie z wszelkimi tradycjami banderowcy za strategicznego partnera uważają Niemcy, czego pouczającym przykładem dla naszego eliciarstwa były rozmowy w Mińsku, gdzie to mieliśmy mieć czelność mianować samych siebie adwokatem banderowców. Właśnie na przykładzie Mińska, widać że banderowcy mają nasze eiciarstwo w takim samym poważaniu jak Niemcy, Rosja i USA.

Przykład Mińska pokazuje Polakom dobitnie, jak się buduje niepodległość Polski w oparciu o Magdalenkę, oraz jak nas traktują w rzeczywistości globalni gracze. W przypadku Dżordża Dablju, co to też przyleciał do Krakowa wygłosić niezwykle ważne przemówienie, z którego poza wyświechtanymi sloganami o demokracji kompletnie nic nie wynikało, zaś w parę miesięcy później nazwał prezydenta Rosji Władimira Putina swoim najlepszym przyjacielem. Bo Dżordż Dablju potrzebował wtedy Władimira Władimirowicza do rozwałki Iranu na użytek neokonów.

Pomne tego wydarzenia, nasze niezlustrowane magdalenkowe eliciarstwo powinno jednak wziąć pod uwagę, że nie należy Rosji obsikiwać nogawek, bo tylko tyle możemy jej zrobić , niczym małe dziecko mamusi na złość. W zamian za udział w amerykańskiej awanturze irackiej, oraz awanturze banderowskiej, Polska nie uzyskała niczego. Za poparcie banderowców Polska zyskała sobie wrogość Rosji, z którą to Donald Trump, zapewne po wspaniałym przemówieniu wygłoszonym w Warszawie, bo przecież słowa o polskim patriotyźmie nic nie kosztują, za parę dni osiągnie porozumienie z Putinem naszym kosztem.

Zapewne pisząc te gorzkie słowa w oparciu o fakty, mam pełna świadomość, że Polska może się dopiero wybić na prawdziwą niepodległość, gdy przeprowadzi totalną lustrację i w związku z tym pozbędzie się paranoicznego i wyimaginowanego tzw. testamentu Lecha Kaczyńskiego, co to się niby ruskim nie kłaniał.



tagi: trump usa polska rosja 

slepamanka
24 czerwca 2017 14:38
10     1102    5 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Godny-Ojciec @slepamanka
24 czerwca 2017 16:50

Przeczytałem to od początku do końca :) W kilku momentach miałem już dość i chciałem przerwać, ale zawziąłem się i jestem tu gdzie jestem. Obaj tu jesteśmy... Gdzie my właściwie jesteśmy autorze?

zaloguj się by móc komentować

Paris @slepamanka
25 czerwca 2017 00:55

A czy moze Pani uscislic swoj wpis...

... kto i gdzie z takim entuzjazmem wyraza sie o tej przyszlej wizycie Trump'a ???   Kto takie nadzieje poklada w tej wizycie ???...  wreszcie kto-zacz uwaza, ze jego wizyta jest skazana na sukces... na jakiej podstawie ???

Bo ja np. absolutnie tak nie uwazam... a tlo historyczne przez Pania przedstawione jest mooocno nieaktualne !!!

zaloguj się by móc komentować

marek-natusiewicz @slepamanka
25 czerwca 2017 08:57

"Zapewne pisząc te gorzkie słowa w oparciu o fakty".

Napiszę krótko: każdy ma takie fakty, na jakie zasługuje...

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @slepamanka
25 czerwca 2017 17:11

Geniusz tow. Wiesława jest jednak mocno wątpliwy. Miewał popędy gospodarskie, ale raz że po stalinowsku już się nie dało w Polsce, bo nawet raby komuny też już chciały więcej, nadto wcale nie okazywał jakoby miał zamiar poluzować na swej szyi smycz moskiewską. Nie pamiętam czy to on, czy Bierut, przyznał że, że cała władza komuny w Polsce trzymała się na jednostkach krasnoarmiejskich stacjonujących tu i ówdzie. Nawet jeśli to nie on to ogłosił, to jednak, trzymał się tego jak wisielec stryczka. No i gnębienie Kościoła, zwłaszcza konkurencyjne milenium 1966. 

Nie znam statystyk, ale jedno jest pewne, Kościół odzyskał tylko część swojego mienia po 89 r., część którą posiadał w dwudziestoleciu międzywojennym. A co z majątkiem zagrabionym w 1773 (kasata Jezuitów) i w 1819 (kasata pozostałych zakonów)? Jest ciągłość państwa czy nie ma? Demokratyczny rząd Królestwa Kongresowego zatem był nielegalny. Państwo Polskie do niego się nie przyznaje. No i co z tego. Dziedziczy po nim konsekwencje decyzji przestępczych.

Nadto niech pani sobie przypomni wybory samorządowe z 2014. Dotknęliśmy twardego dna tzw. mafiokracji. Nadto powtórzone wybory w Austrii, afery przy wyborze Busha juniora, nader szybko ogłoszone wyniki wyborów na Albionie. Przecież pani o tym pisze. Demokracji nie ma. Trochę może na Albionie było, jak liczyli ręcznie, ale i to chyba z okazji wyborów samorządowych, i nie wiemy czy znowu będzie. 

I co z tego że nam się nie podoba dyspozycyjność JK, AM, PAD, BS. Co z tego? Chcemy kolejnej pancernej brzozy? Czy może ataku terorystów czeczeńskich? Nie życzę im tego. Nie wiem w którym idą kierunku. Zależności widzę, jak również i układ medialny. Nie wiem ile im swobody pozostawiają. Przecież chodzi tu też o to, żeby wygrać następne wybory, co nie jest tożsame ze wzrostem popularności JK i jego partii. 

Niech pani popatrzy jak umiejętnie JK rozegrał Kod z okazji tej kolejnej miesięcznicy, może rocznicy, już nie pamiętam. Ale rozegrał. Ci musieli poprostu wyjść na debili, bo tak zostawili ustawieni. Pułapka offside'owa.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Godny-Ojciec 24 czerwca 2017 16:50
26 czerwca 2017 00:12

Godny Ojcze!!!

Gratuluję wytrwałości i zaciętości. Oby tak dalej.

Pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Paris 25 czerwca 2017 00:55
26 czerwca 2017 00:15

Odsyłam Pana do prasy polonijnej Dziennik Związkowyz piątku ubiegłego tygodnia.

Natomiast jak czytam w internecie polski portal wpolityce.pl to tam co i rusz ma Pan bijący entuzjazm i wielkie nadzieje.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @marek-natusiewicz 25 czerwca 2017 08:57
26 czerwca 2017 00:18

Fakty są jakie są i się z nimi nie dyskutuje, natomiast można je w różny sposób wiązać i interpretować. Ja to właśnie robię i jest to moja subiektywna ocena rzeczywistości.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @marek-natusiewicz 25 czerwca 2017 08:57
26 czerwca 2017 00:42

Fakty są jakie są i się z nimi nie dyskutuje, natomiast można je w różny sposób wiązać i interpretować. Ja to właśnie robię i jest to moja subiektywna ocena rzeczywistości.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Magazynier 25 czerwca 2017 17:11
26 czerwca 2017 03:24

W porównaniu strategosa nad strategosami i tow. Wiesława, to chociażby sprawa uregulowania odszkodowań dla Żydów okazała się wręcz genialnym i dalekozwrocznym posunięciem tow. Wiesława. A nasz strategos milczy jak grób w tej sprawie. Tow. Wieław nie był tuzem intelektu, niemniej jednak potrafił walczyć o Polskę. To własnie on osobiście uratował nas w 1956 roku przed najazdem sowieckiej barbarii, ryzykując własnym życiem. To dlatego cały naród Polski potrafił to docenić witając go jeszcze goręcej niż papieża w 1979 roku. Wiem to od moich rodziców. Cyrankiewicz wspominał, że w Moskwie szaleniec Chruszczow był zdecydowany do masakry Polaków, jednak w cztery oczy z Gomółką dał się przekonać co do sposobu rozwiązania kryzysu politycznego.

To Gomółce polska wieś zawdzięcza, że nie zapędzono jej do kołchozów, tylko że polski chłop jako jedyny w całym obozie mógł mieć własność, na której mógł gospodarować.

Powodem do konfliktu Gomółki z Kościołem stał sie list episkopatu polskiego do niemieckiego. Osobiście dla mnie z dzisiejszego punktu widzenia list był całkowita polityczną głupotą. My mielismy Niemców prosic o wybaczenie? Pańskim zdaniem pewnie za polskie obozy koncentracyjne. Za Gomółki takie bezczelne zachowania Niemców były nie do pomyslenia. List episkopatu polskiego był wielka zachetą do próby przerzucenia odpowiedzialności na Polaków.

Na przykładzie Krakowa Kościół odzyskał prawie wszystko natychmiast po 1989 roku. Czy kiedykolwiek zajął zdecydowane stanowisko w sprawie zwrotu majątku Polakom zagrabionym przez komunistów? Ja nie wiem, jeśli Pan wie, proszę napisać kiedy.

Czy Jarosłąw wypowiadał sie kiedykolwiek na temat? Czy kiedykolwiek potępił zdecydowanie Niemców za polskie obozy koncentracyjne?

Przeciez polscy posłowie z PiS do europarlamentu powinni mówić o tym bez przerwy, za to im płacimy. A my traktujemy tych nierobów jak zbawców narodu.

Na kolejną pancerna brzozę oraz terroryztów czeczeńskich sami sie proszą za wsparcie banderowców przeciwko ludności rosyjskojęzycznej na wschodzie Ukrainy.

Na rozegranie KOD  czy Nowoczesnej wcale nie potrzeba było się wysilać. wystarczyło ich pozostawić samych sobie.

 

 

 

 

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @slepamanka 26 czerwca 2017 00:15
27 czerwca 2017 00:43

Rozumiem...

... wymienionych przez Pania tytulow prasowych nie czytam... no coz... one zwyczajnie KLAMIA... i tyle.

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować