-

slepamanka

Żądania gangu Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA

Dzień w którym Donald Trump podpisał ustawę uchwaloną jednogłośnie przezKongres o odszkodowaniach dla Holocaust Industry, uważam za jeden z najważniejszych w najnowszej historii Polski. Od dnia 9 maja 2018 roku USA zaczynają zgodnie z prawem uchwalonym przez Kongres naciskać na Polskę, by wypłaciła organizacjom żydowskim astronomicznych sum wziętych z sufitu, co będzie początkiem upadku Polski nawet jako państwa teoretycznego.

Przedsiębiorstwo Holocaust Industry wymusiło na Kongresie zatwierdzenia ustawy, zobowiązującej każdą administrację przezydencką do używania wszelkich środków nacisku, aby kraje wskazane przez Holocaust Industry spełniły finansowe żądania tej grupy. Każda administracja prezydencka nie będzie się zastanawiała, czy sumy wzięte z sufitu są zasadne czy urojone, naciskana przez grupy lobbystyczne, będące hojnymi sponsorami obu partii.

Polska pomagdalenkowa nazwana przez jednego z jej byłych ministrów państwem teoretycznym, nie zrobiła kompletnie niczego, by temu śmiertelnemu niebezpieczeństwu zapobiec. Zarówno pisowskie jak i peowskie eliciarstwo było zainteresowane tylko i wyłącznie zjedzeniem ośmiorniczek, a w zamian za tę możliwość oferowali zrobienie laski za darmochę. Widowiskowo było to widać przy poparciu banderowskiegp zamachu stanu na Ukrainie i udzielanie wszelkiej pomocy banderowcom, którzy to wcale nie kryli się z wrogimi zapowiedziami wobec Polski.

Jak doszedł PiS do władzy, obiecywano współpracę z Polonią, w celu stworzenia silnego polskiego lobby w Waszyngtonie. Edward Moskal pokazał prawdziwą moc Polonii, dzięki której to Polska pomagdalenkowa została przyjęta do NATO, bez żydowskiej pomocy. Właśnie od tego momentu aż do dzisiaj dla eliciarstwa magdalenkowego, Polonia Amerykańska jest traktowana jak wróg którego w najlepszym wypadku należy lekceważyć. W ostatnich decydujących miesiącach było to wyraźnie widać.

Okazja zawiązania polskiego lobby w Waszyngtoniewydawała się doskonała, wobec bezczelnych żądań gangsterów-hucpiarzy z Holocaust Industry. Pisowskie eliciarstwo patriotycznie inaczej jednak wbrew oczekiwaniom Polonii nie zrobiło kompletnie niczego. Mało tego, środowiska polonijne występujące z inicjatywą własną widząc do czego zdolny jest ten gang, były w najlepszym wypadku zbywane milczeniem przez władze konsularne Polski magdalenkowej.

Nie będę opisywała po raz kolejny kompromitujące zachowania bandy politycznych gówniarzy na czele z prezydenem Dudą i jego głównym consigliere Szczerskim. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny szczegół. Kiedy prezydent Izraela oskarżył Polskę o współudział w Holocauście ludności żydowskiej, to powiedział te słowa na użytek Holocaust Industry, które właśnie lobbowało w Izbie Reprezentantów, by przepchnąć ustawę 447. Prezydent Andrzej Duda zamiast ostro zareagować na tę nikczemną potwarz ze strony cynicznego Żyda, powiedział w stylu Józefa Cyrankiewicza z 1956 roku, że kto będzie próbował podnieść rękę na naród żydowski, to władza mu rękę odrąbie.

Dla każdego myślącego zdroworozsądkowo na taką potwarz należalo zareagować bardzo ostro i taka odpowiedź poszłaby w świat, jako zdecydowany głos sprzeciwu wobec tak ohydnego kłamstwa. Zachowania prezydenta Dudy nie można inaczej nazwać, jak klasyczne robienie laski za darmochę.

Warto też odnotować,że kiedy w USA ważyły się losy ustawy, kosztujące Polskę co najmniej 65 miliardów USD, lobby żydowskie zagroziło że prezydent Duda nie będzie przyjęty przez żadnego ważnego urzędnika w Waszyngtonie, to dla naszych politycznych gówniarzy najważniejszą sprawą stało się ubłaganie, by jakiś ważny urzędnik jednak łaskawie przyjął. Myślę że Amerykanie potraktowali wizytę ministra Szczerskiego z pogardą, że tego gnojka interesują wyłącznie błyskotki, a nie los przyszłości narodu polskiego. Bo skoro głowa państwa polskiego zainteresowana jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem , czy tę bandę nadętych gówniarzy ktokolwiek z ważnych urzędników zechce przyjąć, to jak członkowie Izby Reprezentantów mieli zareagować na maglowanie ich przez gang zawodowych wyłudzaczy, od których to zależy ich przyszłość polityczna.

Więc widząc jak bardzo zależy na losie Polski najważniejszej osobie, która na użytek publiczny ma zawsze pełną gębę patriotycznych frazesów, dlatego też nie mieli żadnych oporów w głosowaniu nad ustawą, tym bardziej że otrzymali 30 milionów USD od lobby proizraelskeigo na kampanię wyborczą do Kongresu.

Zapytam teraz naszych rodaków w kraju, ilewydał rząd patriotów inaczej pieniędzy na lobbowanie za pośrednictwem Polonii, by Kongres tej ustawy nie przyjął. Bardzo naiwny Pan profesor Andrzej Nowak uspokajająco twierdził, że Kongres jednak tej ustawy nie uchwali, ponieważ Polskę i USA lączą zbyt poważne interesy, by Ameryka chciała je zaryzykować przyjazne stosunki, popierając i uchwalając ustawę, która będzie Polskę kosztować minimum 65 miliardów USD.

Skoro prezydent Trump widząc że polski rząd nie interweniował w amerykańskiej administracji, nie miał żadnych oporów , by wyjść naprzeciw głównym sponsorom partii republikańskiej. Niech teraz rodacy w kraju pytają pisowskie mordy zdradzieckie, dlaczego nic nie robiły w tej najważniejszej dla przyszłości narodu sprawie.

Powtarzam po raz nie wiadomo który, że Polska ma do czynienia z gangiem skutecznych profesjonalistów o potężnych wpływach, o czym się przekonała Szwajcaria. Tylko w Szwajcarii chodziło wyłącznie o banki. W przypadku Polski chodzi o los kilku przyszłych pokoleń. Tak to Polska magdalenkowa dba o przyszłość narodu. Zdradzieckie mordy pełne patriotycznych frazesów, zainteresowanych tylko i wyłącznie jedzeniem ośmiorniczek, zamiast chleba z masłem.

Skoro teraz gang Holocaust Industry dysponuje skutecznym narzędziem i poparciem każdej administracji rządu USA, można przewidzieć ich następny ruch. Przecież oni przygotowywali się do skoku na kilkaset miliardów dolarów przez kilkadziesiąt lat, inwestujac w lobbing sporo pieniędzy. Ich kompletnie nie interesuje ilu Żydów zginęło podczas drugiej wojny i kto ich mordował. Im to kompletnie zwisa.

Tearz zacznie się propagowanie Polski jako państwa które było głównym sprawcą holocaustu. Powtarzam ich nie interesuje jak było naprawdę, chodzi im wyłącznie by obecny, a z pewnością już przyszły prezydent nie miał najmniejszych oporów przed poparciem ich żądań w celu obrabowania Polski. Teraz dopiero zacznie się propagowanie Polski, jako głównego sprawcy holocaustu. Ileż to filmów wyprodukuje Hollywood na temat sprawstwa Polaków.

Kampania prezydencka kosztuje parę miliardów USD, więc natępnym ruchem gangu będzie zainwestowanie w takiego kandydata, który uczyni wszystko by zadośćuczynic ich żądaniom. Myślę że obstawią partię republikańską jak i demokratyczną. Skoro można wydać maksymalnie 10 miliardów USD na kampanię przy zysku wynoszącym minimum 65 miliardów USD, to aż się prosi o taką inwestycję. Myślę że każdy kandydat na prezydenta będzie się chciał odwdźęczyc tak hojnym sponsorom.

Ale ktoś powie że Polska nie ma aż takiej astronomicznej kwoty do wypłaty na żądanie. Ale bank Goldman&Sachs może w każdej chwili wydrukować z powietrza i wspaniałomyślnie udzielić nam kredytu, oczywiście na bardzo „dogodnych” warunkach.

A każdy magdalenkowy rząd weźmie taki kredyt, traktując to jak koło ratunkowe rzucone mu w ostatniej chwili. I nie jest ważne czy zrobi to rząd patriotów inaczej, czy zdrajców i zaprzańców. To dlatego właśnie zainstalował się jeden z najbardziej wpływowych banków świata w Polsce.

Ciekawa jestem co powie wodzu Kaczyński, że nie będzie płacił podatków od niemieckich zbrodni, a pisowskie eliciarstwo będzie nas wtedy uspokajało „Polacy, nic się nie stało”?

 tagi: polonia  holocaust industry  polska magdalenkowa 

slepamanka
24 maja 2018 14:06
15     1563    4 zaloguj sie by polubić
komentarze:
adamo21 @slepamanka
24 maja 2018 18:36

 ... czarny scenariusz.

PS.    Przypadkowo znalezione: La Duda (hiszpański) zaczyna się sprawdzać, niestety.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @slepamanka
24 maja 2018 19:04

Czy znane jest panu/pani prawo amerykańskie ? W prawie amerykański istnieją wiele absurdalnych ustaw prawnych ,ktore są nie stosowane i martwe..A generalnie Tylko w Anglii obowiazuje tzw. prawo anglossaskie.. We wszystkuch innych obowiazuje prawo rzymskie.. Dla mnie ustawa 447 jest martwa.. A w Polsce uprawia sie histerię a nie merytoryczna dyskusje na ten temat..

zaloguj się by móc komentować

Slepowron @Draniu 24 maja 2018 19:04
24 maja 2018 19:53

     Przyklad Szwajcarii powinien wystarczyc dla slabiej zorientowanych.  Stosowane beda srodki prawne, pol-prawne i pozaprawne. S447 jest przygotowaniem gruntu, wiekszosc akcji bedzie miala miejsce w sferze robienia czarnego pr dla Polski.   Otwarty atak z bezposrednim udzialem najwyzszych szczebli rzadowych Izraela byl eskalacja otwierajaca koncowy etap.  Ten atak obnazyl i uniewaznil cale dziesieciolecia merdania ogonem i gestow wiernopoddanczych.  Brak jakiejkolwiek opozycji ze strony wladz polskich na te ataki, jak i na przygotowania do S447 dramatycznie pogorszyl sytuacje.  Powtorze  amerykanskie powiedzenie -  Jest szalenstwem powtarzac te sama czynnosc oczekujac innych rezultatow.  Dlatego jedyna sensowna reakcja bylo i jest maksymalnie silny kontratak, poczynajac od wznowienia ekshumacji w Jedwabnem.

 S447 jest waznym wydarzeniem nie ze wzgledu na jego moc prawna, ktorej scisle rzecz biorac nie ma.  Jest natomiast bardzo niebezpieczny bo bezposrednio angazuje USA do ingerencji w sprawie mienia bezspadkowego.  Kto uwaza ze nic sie nie stalo jest co najmniej bardzo krotkowzroczny.

  

zaloguj się by móc komentować

OstatniMit @slepamanka
24 maja 2018 20:49

Pewnie przemawia przeze mnie naiwność i dziecinna wiara że będzie dobrze, ale coś czuję że nic się nie uda bandziorom od roszczeń. W pewnym momencie potknie im sie noga. 

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Draniu 24 maja 2018 19:04
25 maja 2018 05:12

W Polsce sądząc z tego co piszą media społecznściowe, nie uprawia sie ani histerii, ani merytorycznej dyskusji. A to dlatego że rząd rżnie głupa, udając że nie ma sprawy, gdyż zdaniem rządu ustawa 447 Polski nie dotyczy.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @OstatniMit 24 maja 2018 20:49
25 maja 2018 05:18

Jak wielokrotnie podkreślałam, mamy do czynienia z bardzo dobrymi zawodowcami, specjalistami od wyłudzeń. Obserwowaliśmy kampanię która trwała kilkadziesiąt lat. Zawodowcy niczego nie pozoostawiają przypadkowi, zwłaszcza gdy wchodzi w grę kwota minimum 65 miliardów USD. 

Jedynie co może sie zmienić w tej sprawie to jakieś wydarzenie ogólnoświatowe, które im popsuje kombinacje, ale na to się nie zanosi.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Slepowron 24 maja 2018 19:53
25 maja 2018 05:23

Pan draniu nie rozumie, że mamy do czynienia z zawodowcami o najwyższych kwalifikacjach, przygotowujących się do rozgrywki o minimum 65 miliardów USD kilkadziesiąt lat. Masz rząd nie zrobi nestety niczego, gdyż jest przeżarty agenturą, która trzyma go na krótkiej smyczy, jak dowiodły tego ostatnie wydarzenia.

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @redpill 24 maja 2018 19:25
25 maja 2018 09:26

No cóż, zobaczymy, czy zostanie wprowadzony, na zasadzie "nie chcem ale muszem", podatek katastralny. Część wpływów może pójść na zadowolenie Holocaust (United) Industries, a część na "500+", coby rządowemy pomysłowi zapewnić ochronę ludu pracującego. Trochę to przypomina, opisywane przez Korwin-Milewskiego, parcelacje. No, ale pożyjemy, zobaczymy. Może Art. 447 jest faktycznie martwy, a może jest "maskirowką" czegoś innego.

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-osiejuk @slepamanka
25 maja 2018 11:48

Oszczekuję sugestię, że slepamanka to A-Tem. A-Tem, co by o nim nie mówić, nie sadzi aż tak rażących byków językowych.

zaloguj się by móc komentować

qwerty @PiotrKozaczewski 25 maja 2018 09:26
25 maja 2018 13:30

Podatek ten zostanie wprowadzony i to niezależnie od wprowadzenia euro; będą restrykcyjne wpisy hipotek i to ograniczy obrót nieruchomościami ale nie przez internetowe licytacje komornicze; zapłaty w licytacjach będą realizowane przez cesje wierzytelności tj. Np. z międzynarodowych roszczeń..., witaj V RP

zaloguj się by móc komentować

Ogrodnik @slepamanka
25 maja 2018 20:45

Jeżeli jest tak jak jest, i będzie, to można przypuszczać, że "Kaczyńscy" i ten płomienny "patriotyzm" został wystawiony do całospalenia na ołtarzu Mamony: to oni przejmą na siebie winę za nieudolną politykę wobec Globalkomuny, która jest jednocześnie Twórcą i Tworzywem tego spektaklu ;)

 

zaloguj się by móc komentować

onyx @Ogrodnik 25 maja 2018 20:45
25 maja 2018 21:28

Taa i dlatego jednego z nich zabito choć był pro i krzywdy zrobić nie dał vide Jedwabne.

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @krzysztof-osiejuk 25 maja 2018 11:48
26 maja 2018 03:49

gratuluję wielkiej spostrzegawczości. Niestety parę liter na komputerze nie działało, podczas  pisania notki, ale wiem że to nie jest żadne wytłumaczenie. Mea maxima culpa. 

pozdrawiam

zaloguj się by móc komentować

slepamanka @Ogrodnik 25 maja 2018 20:45
26 maja 2018 03:53

Moim zdaniem eliciarstwo pisowskie i peowskie, oraz pozostała magdalenkowa swołocz, są malutkim trybikiem Globalkomuny. Oceniajmy ich po czynach, a nie mielleniu ozorrami.

pozdrawiam  

zaloguj się by móc komentować

PiotrKozaczewski @slepamanka 26 maja 2018 03:53
28 maja 2018 16:48

Nie wiem, czy wolno tak tutaj mówić, :-).

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować